Wpis z mikrobloga

TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który proponuje płacenie 50:50 na randce?:

O mój Boże, ok, jestem teraz taka zawstydzona...czekaj, chciałeś po prostu żebyśmy zostali przyjaciółmi? Jestem zdezorientowana, myślałam, że to randka. Bardzo mi przykro, oto moja karta.


Komentujące panie proponują też inne sposoby:

Jestem Szczęśliwa, mogąc pomóc ci zapłacić

Mój błąd brachu

OMG, gdybym to wiedziała, to byśmy poszli w lepsze miejsce

Oh tak mi przykro, nie wiedziałam, że masz kłopoty finansowe

Nawet moi męscy przyjaciele mi płacą

Kelnerka zawsze daje rachunek mężczyźnie


Wideo na TikToku również skomentowało kilka Polek. One również popierają, żeby nie płacić.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randki #randkujzwykopem #tinder #zwiazki #p0lka
WykopowyInterlokutor - TikTokerka dorodza kobietom Jak ośmieszyć mężczyznę, który pro...

źródło: temp_file5164513328781016818

Pobierz
  • 70
O mój Boże, ok, jestem teraz taka zawstydzona...czekaj, chciałeś po prostu żebyśmy zostali przyjaciółmi? Jestem zdezorientowana, myślałam, że to randka. Bardzo mi przykro, oto moja karta.


W sumie to myślałem że randka, ale właśnie zburzyłaś tą iluzję. A na miano przyjaciela to trzeba sobie zasłużyć. Nie mam też w zwyczaju rozdawać hajsu gołodupcom.

Jestem Szczęśliwa, mogąc pomóc ci zapłacić


Ja też, kobiety popierające równość płci są takie sexy!

Mój błąd brachu


Nie
@WykopowyInterlokutor: odpowiedź faceta na to wszystko:
'przecież uzgodniliśmy, że idziemy na kawę/jedzenie'.
i elo xd
W dzisiejszych czasach płacić za kobietę to wstyd.
Kobiety mają lepsze wykształcenie i pracę (99% lasek na tidnerze ma wyższe wykształcenie w przeciwieństwie do facetów i pracę ceo/managera/head of IT/ lepiej płatną od facetów)
Jak dwie strony zgadzają się na randkę gdzie trzeba płacić, to chyba wszyscy wiedzą, że trzeba będzie wydać swoje pieniądze.
Szczerze -
@WykopowyInterlokutor: I bardzo dobrze mówią. Wiadomo, że taki p0lski Janek to na pewno koleś z mentalnością konfederaty i ogólnie ma konserwatywne podejście do związków, więc niech się wywiązuje ze swojej "roli", skoro chce mieć tradycyjny model relacji. A nie... taki myśli, że może kobietą rządzić, mówić jej co ma robić, zaganiać tylko do kuchni, ale jak przychodzi do płacenia to nagle się okazuje, że biedak liczy na to, że kobieta się