Wpis z mikrobloga

@pokapokaoka: @Tukan_Marcin: jest "udziałowcem" i trenerem boksu okazyjnie, wiem bo chwile z nim trenowałem

Około 2 lata temu były zatrzymania tego gangu od prostytutek które miały tatuaże "suka leszka" itp
I gangsterzy i dziewczyny tam trenowali, niektóre się tak ubierały na "trening" ze ciężko było się skupić
@mchmjszk: @pokapokaoka: @Tukan_Marcin: serio takie ewenementy i patola chodzi do Energy? ja tam chodziłem przez jakiś miesiąc i w sumie siłownia jak siłownia, chociaż głównie z rana chodziłem, popołudniami trochę tłumy się tam robią. teraz chodzę do Activ na Grabówku i polecam, trochę ciasna jest ale spoko klimat
@niemasprawy: ja chodziłem około 1,5 roku zaraz po otwarciu i w tym roku około 2 miesięcy No ale tacy ludzie zdarza się pewnie na każdej siłowni tym bardziej jak tak jak na energy można trenować sztuki walk
@niemasprawy: nie wiem czy to była patola poza siłownią, ale na siłowni zachowywali się normalnie. Goście na koksie nie koniecznie są agresywni. To nie tak, że Cię któryś ze sprzętu przeganiał albo śmiał, że jesteś chudy/gruby czy co innego. Poprostu lubią ćwiczyć, dobrze wyglądać i tyle. Kumam jak ktoś czuł się nie swojo w takim towarzystwie, ale mi to osobiście kompletnie nie przeszkadzało. Siłownia jest duża i świetnie wyposażona. A z
Chodziłem jakiś czas do Batorego i spoko kiedyś rzeczywiście chyba była nastawiona na kobiety ale teraz jest bardzo sympatycznie. Jest gdzie porobić siady I martwe ale chyba nie ma typowego miejsca na wyciskanie, trzeba coś sobie zbudować przy klatce crossfitowej.