Wpis z mikrobloga

Mamy tu jakiś mireczków lub mirabelki, które wiedzą coś na temat Malmo? Jak z bezpieczeństwem? Serio jest tak źle jak to malują? Myślałem, żeby się na 2-3 dni wybrać bo loty taniej, nocleg też idzie znośny ogarnąć. Jak z transportem do Kopenhagi? Na jeden dzień da radę wycieczkę zrobić?

#szwecja #dania #malmo #kopenhaga #podroze
  • 19
@bitcoholic: Jakbym chciał czerpać wiedzę z takich źródeł to bym tutaj nie pytał. Chociaż w sumie na wykopie też wielu świrów... Aczkolwiek liczę, że są tu też zwykli podróżnicy, którzy potrafią w miarę rzetelnie odpowiedzieć :)
@AvantaR: Ja zawsze jeździłem Neptunbusem, taniej chyba się nie da. lotnisko Malmo-Kopenhaga 100dkk/60zł, podstawiają autobusy po każdym locie Wizzair z Polski (a w drugą stronę - przed lotem do Polski):
https://www.neptunbus.dk/

Tylko z nimi nie pojedziesz centrum Malmo - Kopenhaga, tylko lotnisko-Malmo i lotnisko-Kbh
@Spring_is_coming: Zastanawiam się czy lepiej więcej w Kopenhadze posiedzieć, a Malmo właśnie w jeden dzień, czy na odwrót. Jak cenowo? Ile trzeba szekli mniej więcej wydać, żeby jakieś ciepłe żarcie z budy ogarnąć?
@AvantaR: zostaję w Quality View albo Best Western Arena. Tylko, że to w okolicy Hyllie (pierwsza stacja w Szwecji). Dojazd do centrum dogodny i wyspać się można. W centrum imprezy motzno, a ja do Malmo służbowo :-)