Wpis z mikrobloga

@alvarro: Portale OSK to zwykle nie portale OSK, a generyczne, rebrandowane, dostarczane przez zewnętrzne firmy (bodaj 3 w Polsce). Te ostatnie, niestety, często w dupie mają jakość merytoryczną tego, co dostarczają, a aktualizacje to już w ogóle głęboko.

Przykład: https://motopomocni.pl/artykuly/pierwsza-pomoc/karygodne-bledy-materialach-edukacyjnych-dla-kursu-kategorii-a/

Anyway, @rossecki ma rację: ten program to gówno, w pytaniu z Twojego przykładu odpowiedzią poprawną jest "źle dopasowany kask", a odpowiedzi jakie Ci wyświetliło są z dupy.
Zrób sobie prezent i
@alvarro: Też doszedłem do takiego wniosku i olałem egzamin. Pytania z egzaminu teoretycznego przyprawiły mnie o palpitacje. Nie,nie wiem i nie chce wiedzieć z jakąś częstotliwością powinien migać kierunkowskaz i jakie wymiary powinna mieć tablica rejestracyjna -trafiłem na takie pytania.
@alvarro: nie mam pojęcia skąd wy te pytania bierzecie, ja się nie spotkałem z żadnymi podobnymi pytaniami, miała wszystko to co było na państwowym, i pytania raczej konkretne, nic z tablicami, nic z błędami, może wina szkoły?