Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki czy te 16latki z mojej klasy w zawodówka nie wiem czemu ale mam wrażenie że to znajomi a nie koledzy...
To logiczne że nie będę do każdego rozmawiał bo nie każdy mi odpowiada mam tam jakąś grupę osób a nie cała klasa bo niektórzy to takie #patologiazewsi ##!$%@?
No chciałem z nim zagrać kolegą niby nowym pyta się

A co? Nie masz znajomych? xD ( na steamie napisał tak )

Ja powiedziałem że nie ponieważ tak nie jest, no ale żeby z kolegą nie móc zagrać tam mecza jednego w cs? I to nie że nie ma czasu, bo to nolajf 150h 2tygodnie steam

Poznałem tego " kolegę " niby nie gadał do nikogo, to z nim rozmawiałem nagle sobie znalazł jakiś pajaców i teraz tak do mnie pisze kolejnego dnia.

A najlepsze jest to, że siedzili jak te pajace na przerwach pierwsze 4dni i się gapili na siebie i każdy siedział cicho oprócz tych pajaców co już pierwszego dnia ze sobą siedzieli i rzucają jakimiś papierkami na lekcjach.
Byłem pierwszą osobą która zagadała do kogoś tam. A tak wyszło jakbym się z nimi na siłę " kolegował " Sam się muszę z nimi witać bo nie będą się odzywać itp

Zaakceptujcie to jeszcze dzisiaj proszę

Jest ktoś kto da mi przykład i ma może trochę więcej lat np 20?
Mieć #!$%@? na szkołę w sensie iść do niej, ale zmutować wszystkich, słuchać muzyki do powrotu do domu i słuchać tylko nauczyciela? I tak do końca roku?

W przyszłym roku wyjeżdżam za granicę ale to takie 50/50 wtedy będą mieli ból dupy coś czuję i poczuję się jak #wygryw #czlowieksukcesu
To nie bait @Moderacja zdarzają się takie rzeczy u mnie...
#pytanie #pytaniedoeksperta


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: strasznie niezrozumiale napisane, ale z tego co widzę to masz wrażenie, że jesteś niechciany w tym towarzystwie. Rada jest więc jedna - nie pchaj się tam gdzie Cie nie chcą, jesteś młody, a większość z tych znajomości nie przetrwa, do niczego poza szkołą Ci się nie przyda.
  • Odpowiedz
OP: No sory, ale jak jest się padniętym to tak się pisze ;-)
Miałem na myśli w skrócie
Poznałem ich mało gadatliwi jakiegoś niby kolegę on to tam napisał co cytowałem i poznał jakiś pajaców wtedy.
Siedzieli sobie przez parę dni i się na siebie gapili.
#!$%@? na nich i się rozwijać?
Gadam do nich jak na siłę jak nie powiesz Cześć to się nie odezwą pajace jedne...

Ten komentarz został
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: strasznie chaotycznie to opisujesz - widać, żeś dziecko.

Poznałem ich mało gadatliwi jakiegoś niby kolegę on to tam napisał co cytowałem i poznał jakiś pajaców wtedy.

Przeczytaj to 10 razy i spróbuj złapać sens.

#!$%@? na nich i się rozwijać?

Nie wiem, o co się rozchodzi, ale tak - bycie niezależnym zazwyczaj wyjdzie ci na dobre. Jeżeli robią łaskę na każdym kroku, to pierdziel ich. Ogarnij się a im pozwól
  • Odpowiedz