Wpis z mikrobloga

Niedawno dostałem służbowego iPhona 7 Plus. Co to z gruz, to po prostu niemożliwe. Nie mogę ogarnąć jak tyle osób chce używać iPhona z własnej, nieprzymuszonej woli.

Przykład: Jadę w trasę, odpalam Mapy i Yanosika. A tu dupa, bo jeśli używam Map, to nie wyświetla mi powiadomień z Yanosika. Nie wierzę. W moim starym androidzie bez problemu to działa. Chyba, że coś źle robię, to niech ktoś mnie uświadomi.

Chyba założę tag z tym co mnie wkurza w iPhone, bo z dnia nadzień jest tego coraz więcej.

#bojowkaios #bojowkaandroid #android #iphone #yanosik
  • 27
@Philopolemus_Fronius ja nie wiem co wy za szajs instalujecie na tych telefonach... Do niedawna miałem Sony z3 compact i bardzo sporadycznie ścinek uświadczałem. Obecnie na huawei p10 jest doskonale, ale zobaczymy, mam go dopiero miesiąc
@Pinkey: E tam, korzystałem z androida od wersji 2.1 do 7.0 i na każdej wersji były lagi, a zawsze korzystałem z flagowców, Galaxy S, Xperia Z1, Galaxy S6. Nie mówię, że ten system cały czas sie zacina bo to nieprawda, po prostu czasami zdarzą się jakieś ścinki przy przewijaniu jakiejś listy, scrollowaniu w play storze itd. Na iOS czegoś takiego nie ma, wszystko działa cały czas płynnie i stabilnie.