Wpis z mikrobloga

#pytanie #android #kiciochpyta

Jak uniemożliwić aplikacji aktualizację? Mam na starym tablecie starą wersję apki a na telefonie już nową, którą twórcy kompletnie zepsuli. Więc:
a) chcę zablokować starej apce możliwość aktualizacji
b) w miarę możliwości może przekopiować albo jakoś przywrócić starą wersję apki na telefon - raz, że bardziej funkcjonalna, dwa, że mam nadzieję odzyskać dane, które wraz z aktualizacją w niewyjaśnionych okolicznościach raczyły zniknąć (usunęli z apki tą opcję, a właściwie bardzo mocno ją przekształcili).
Fajnie by było, gdyby apka nadal miała dostęp do internetu, ale bez tego też jakoś przeżyję. Wiem, że to pewnie proste pytanie, ale wy wszystko wiecie ʕʔ
Da się tak? ;)
  • 4
@meql: a) Dzięki, odznaczone, nie zauważyłam że tak się da :)
b) chyba zbyt niszowa aplikacja, na apkmirror mi jej nie znajduje. Jakieś pomysły gdzie mogę szukać?
@Ixiliam: to jest chyba największa baza, więc prawdę mówiąc nie wiem. Jeśli nie jakieś fora to może warto spróbować napisać do deva? Jeśli niszowa to może akurat udostępni.
@meql: Do niego i tak muszę napisać w kwestii zaginionych danych, bo jednak mi trochę na nich zależało... Więc chyba tak zrobię. No nic, dzięki za pomoc i poważne potraktowanie tematu :)