Wpis z mikrobloga

@Jewpacabraa: Jeszcze się nie orientowałem, pewnie tyle co na allegro. Planuję licytację wstawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Naxster jest ciche i prawie w ogóle się nie włącza. Słyszalne od 60% w górę. Przy pełnych obratach trochę świszcze jak samolot, w MSI tego nie było, ale może tam wentylatory wolniej się kręciły po prostu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@repiv: Zobacz czy u Ciebie też tak wydaje taki odgłos jak samolot przy 100% - poza szumem takie lekkie wycie jak silników odrzutowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Raffael: W następnej kolejności procesor i później dopiero monitor, najlepiej z g-sync. @AceDM: Na początek pewnie 1440p starczy, a dopiero w następnej kolejności 4k ()
@Raffael: też tak można, ale jeżeli ktoś chce grać komfortowo na very high/ultra to jednak 1080ti to minimum (60fps+) :P
@22Tomaszz: sam też myślałem nad 4k... aż do momentu jak dowiedziałem się o monitorach ultrapanoramicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TomdeX: Jak się wymienia podzespoły na raty to tak czasem przez jakiś czas jest :). A tak naprawdę to miało być GTX 1070, ale że różnica w cenie była taka mała, więc wleciała gtx 1080. Za jakiś czas pewnie przyinwestuje w większą rozdziałkę to karta będzie jak znalazł.
Chociaż już teraz np. w Deus EX: MD na ultra + MSAA x2 w teście wydajności na początku spada fps do 30 kilku,
@TomdeX: Trochę popykałem w Wieśka 3 Krew i Wino (uber + hairworksy) i w bajkowej krainie pod koniec gry w dużym zagęszczeniu trawy i drzewek itd. użycie karty 100% i dropy do 52-54 fps i to w 1080p. Odjęcie hairworks ustabilizowało 60 fps. Na razie to jedyny taki moment ( ͡° ͜ʖ ͡°)