Wpis z mikrobloga

#mecz #pilkanozna #realmadryt #bayernmonachium
Pojawiły się doniesienia o rzekomym naciskaniu Lewego na transfer do Realu.
Kibice Bayernu zaczynają się irytować i coraz głośniej mówi się o chęci ściągnięcia Timo Wernera.
Real Madryt raczej nie jest zainteresowany kontraktowaniem zawodników mających blisko 30 lat. Królewscy, zgodnie z nową polityką klubu, stawiają na młodzież (Timo Werner również jest na celowniku) zamiast budować kolejne Galacticos.

Lewy ma natomiast kontrakt do 2021 roku bez klauzuli odstępnego.

Tak na marginesie, van Nistelrooy trafił do Realu mając 30 lat i całkiem nieźle sobie radził, ale to stare dzieje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trolljegeren - #mecz #pilkanozna #realmadryt #bayernmonachium 
Pojawiły się doniesie...

źródło: comment_0cyzLrvad3HwR0Cvz6SHBip688e1Ogfp.jpg

Pobierz

Jak potoczą się losy Lewego?

  • Zostanie w Bayernie Monachium 58.3% (84)
  • Przejdzie do Realu Madryt 19.4% (28)
  • Przejdzie do innego klubu 22.2% (32)

Oddanych głosów: 144

  • 17
@Trolljegeren: Po pierwsze: te rzekome doniesienia o naciskaniu Lewego na transfer to wymysły jednego z najmniej wiarygodnych dziennikarzy w biznesie - Guillema Balagué.

Po drugie - kibice Bayernu się nie irytują, wręcz przeciwnie, znaczna część, nawet większość stoi po stronie Lewego jeśli chodzi o jego komentarz na temat transferów klubu.

Po trzecie nie ma w ogóle tematu transferu Lewego, został on wymyślony przez jeden wywiad. Lewandowski nigdzie się nie rusza, a
@Minieri:

Po pierwsze: te rzekome doniesienia o naciskaniu Lewego na transfer to wymysły jednego z najmniej wiarygodnych dziennikarzy w biznesie - Guillema Balagué.


Właśnie przez wzgląd na Balagué nazwałem te doniesienia o naciskach rzekomymi.

Po drugie - kibice Bayernu się nie irytują, wręcz przeciwnie, znaczna część, nawet większość stoi po stronie Lewego jeśli chodzi o jego komentarz na temat transferów klubu.


Oczywiście - cały czas większość jest po jego stronie. Dziwne,
@Minieri:

Właśnie dlatego że jest nastawiony na sensację. Różnie polskie portale już żebrzą o wyświetlenia więc myślę że warto wiedzieć że nie ma sensu im ich dawać.


Ale właśnie to robisz pod moim wpisem - komentujesz. :^)

A co do reszty to dosłownie potwierdziłeś to co napisałem.


I tak i nie. Częściowo. W pierwszym poście przedstawiłem bezstronnie stan rzeczy, natomiast w odpowiedzi do twojego komentarza przedstawiłem własne zdanie.
Twój komentarz wyglądał
Ale właśnie to robisz pod moim wpisem - komentujesz. :^)


@Trolljegeren: Ale nie nabijam wyświetleń kolejnym bzdurnym "artykułom" na polskich portalach sportowych :)

Twój komentarz wyglądał jak zarzut, ale pokazałem, że był nieuprawniony.


@Trolljegeren: Nieuprawniony? Przecież dosłownie wkleiłeś zdjęcie Lewego w koszulce Realu po czym odpisałem że te doniesienia są wyłącznie wymysłem i sam stwierdziłeś że temat jest nastawiony tylko na wyświetlenia. Nie rozumiem o co ci chodzi :)
@Minieri:
Ok, widzę, że muszę wrócić do twojego pierwszego wpisu.

Po pierwsze

Nie powiedziałeś niczego, czego bym nie wiedział.
To tak jakbym napisał, że trawa jest zielona, a ty skomentował, że trawa jest tego koloru bo ma chlorofil.
Oczywistości chyba nie trzeba za każdym razem przytaczać?

Po drugie

Nieuprawnione jest twierdzenie, że kibice BM się nie irytują.
Bo irytują się.

Po trzecie

Temat transferu Lewego, jak wspomniałem w komentarzu, pojawia się
@Trolljegeren: Napisałeś:

Pojawiły się doniesienia o rzekomym naciskaniu Lewego na transfer do Realu.


A potem odpowiadasz mi:

Nie powiedziałeś niczego, czego bym nie wiedział. To tak jakbym napisał, że trawa jest zielona, a ty skomentował, że trawa jest tego koloru bo ma chlorofil.

Oczywistości chyba nie trzeba za każdym razem przytaczać?


Skoro sam za oczywistość uważasz że to wymysł dziennikarza to dlaczego w ogóle o tym piszesz?

I choć bardzo mało
@Minieri:

Skoro sam za oczywistość uważasz że to wymysł dziennikarza to dlaczego w ogóle o tym piszesz?


Bo

Temat transferu Lewego, jak wspomniałem w komentarzu, pojawia się co kilka miesięcy. I choć bardzo mało prawdopodobny, to jednak nie jest nierealny. Bo kto mógłby zaświadczyć ze stuprocentową pewnością, że jest inaczej?


A co do

Prawie żaden transfer nie jest nierealny, nie oznacza to że warto o nich pisać.


Przecież o tym jest
@Trolljegeren: transfer do Realu jest praktycznie niemożliwy, to że kibice Realu będą klikać że przejdzie do Realu bo wiedzą, że są w dupie z Benzemą i marzy im się Lewandowski to nie znaczy, że coś jest na rzeczy. To znaczy, że oni chcą żeby coś było na rzeczy.
Jeśli chodzi o wywiad to w 90% popieram Lewego, a transfer nie dojdzie do skutku z kilku powodów:
1. Nigdy nawet w wywiadzie
@Minieri:

Ja dyskutuję o sensie tego wpisu nie o nie możliwości transferu Lewego :)


Wcześniej napisałeś:

Po trzecie nie ma w ogóle tematu transferu Lewego, został on wymyślony przez jeden wywiad. Lewandowski nigdzie się nie rusza, a najbardziej w klubie krytykują go ci którzy desperacko chcą żeby ich zdanie miało w klubie jeszcze jakieś znaczenie jak np. Effenberg.


Ewidentnie wypowiedziałeś się więc o możliwości transferu. Chyba, że nie pisałeś tego ty.