Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #krakow zima się zbliża a z nią i #smog . Jest dobre promo na Gearbest (chiński sklep) żeby kupić przyzwoity oczyszczacz powietrza Xiaomi Smart Mi Air Purifier 2 za 119.99 USD z kuponem harvestPL07 a dla osób które już użytkują ten oczyszczacz bądź chcą na zapas to jest też promocja na Banggood (chiński sklep) na filtry fioletowy antybakteryjny oraz zwykłe niebieskie ekonomiczne oba są tej samej cenie 36.79 USD z kuponem XMHOME . Oczyszczasz sam użytkuje i jestem zadowolony, w razie pytań postaram się odpowiedzieć. (bez ref)(bez ref)(bez ref)
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Cymerek teoretycznie pokazuje Ci to w aplikacji Mi home, wedle producenta chyba co pół roku trzeba wymieniać, a w praktyce ja używam mój od zeszłej zimy i na tą kupiłem sobie nowy ten fioletowy żeby zobaczyć czy będzie jakaś różnica.
  • Odpowiedz
@skravek: Widełki podane przez sklep to 10-25 dni, średni czas podawany na Alipaczka przy priority line to 11 dni roboczych. Ja płace za większość zakupów z Chin przez Paypal kartą walutową, daje Ci to pewną ochronę kupującego świadczoną przez paypal w razie problemów.
  • Odpowiedz