Wpis z mikrobloga

#film #horror Czy ktoś kojarzy taki film z lat 90'tych widziałem go z 20 lat temu. Rodzice wysyłają dziecko do szkoły bądź na wycieczkę szkolną, w tym czasie odprawiają czary do jakiegoś przedmiotu który ma spełniać ich życzenia. Życzą sobie milion dolarów. Za jakiś czas przychodzi facet w garniturze i daje im kasę, okazuje się że są to pieniądze za odszkodowanie za śmierć syna, który zginął na tej wycieczce w fabryce, wpadł do jakiejś maszyny i go pocięło. Chcą oddać pieniądze w zamian za syna, wtedy dostają go z powrotem ale w kawałkach. Była tam też jakaś strzelanina, jacyś przestępcy masakrowali dzieci, kilkoro udało się schować. Zagmatwana historia, ale widziałem to daaawno temu i takie mam przebłyski, wiem że było do dosyć mocne kino i chciałbym sobie to odświeżyć. Leciało to na tvp 2 bądź tvp3.
  • 16
@keina: Teraz coraz rzadziej o takiego hiciora w nocy, ale zdarzają się perełki. Niedawno leciał U Turn, Cube czy Blade i jeszcze parę innych klasyków, zazwyczaj o tej 1 w nocy kiedy normalni ludzie chcą z rana wstać do pracy :) Jeszcze tak z 10 lat temu w czasach gimbazy czy podstawówki zarywało się nocki ehh
@keina: W ogóle nawet jak nie trzeba wstawać na drugi dzień to i tak nic nie dam rady obejrzeć bo zasnę w trakcie ;d co najwyżej w święta jak się człowiek przestawi to się nadrabia po nocach. Nawet nie wiem kiedy się ta beztroska skończyła, nie doceniało się tego wolnego czasu. Są momenty że chciałbym wziąć z miesiąc bezpłatnego urlopu i trochę odbić sobie tego zwykłego opierdzielania się ;d
@Freddy-Krueger taaa jasne :) zawsze jak mam urlop stwierdzam - dobra, nic nie robię, odpoczywam, nadrabiam gry i seriale. W praktyce zawsze jakąś robotę sobie znajdę i urlop mija :)
@nocnica: to był normalny pełnometrażowy. Produkcja lata 90-te, generalnie dobry klimat, nisko albo średnio budżetowy. Jak pisałem, oglądałem go maksymalnie w okolicach roku 2000 na którymś z polskich kanałów tvp 2 lub tvp 3 jkiedy jeszcze puszczali po nocach chore rzeczy.