Wpis z mikrobloga

Aby w WoWie coś osiągnąć musisz być często dostępny. Mam na myśli że jak chcesz się ubrać to raidy zajmują 3-4h , nawet więcej. W Guild Wars 2 możesz grać raz na jakiś czas i też mieć z tego profity + czas gry ci nie ucieka jak w przypadku WoWa.
@Kaszamana: o jakim pvp mówimy, bo World pvp, areny, bg to 3 różne rzeczy.

Z resztą o pvp mało mogę się wypowiedzieć, bo głównie interesuje mnie PvE.

Wyczyszczenie aktualnego raidu 9 bossów z randomowymi ludźmi z group findera to kwestia 1.5h.

Jak się gra jedną postacią nie trzeba być często online dopóki nie jesteś jakimś hardcore graczem po world/realm first osiągnięcia.
A jest jeszcze jakieś World pvp? Raczej nie STV jak to bywało na Wotlku/TBC. Co do PVE to tylko farmienie aby item miał + kilka więcej item lvl. Mechaniki bossów są bardzo powtarzalne i zrobisz raz raida na tydzień ( bo masz ID ) i co dalej? Robienie tego samego na LFR/Normal/HC/Myth? Wiadomo że poziom trudności się zmienia no ale jednak to jest cioranie tego samego contentu w koło Macieju. Są też
@Kaszamana: w obecnym dodatku były już 4 raidy i szykuje za jakiś czas wejdzie 5. Nie ciorasz jednego przez cały czas.

Moja gildią jeszcze całego obecnego raidu na mythicu nie wyczyściła więc jest co robic więc tygodniowy lockout w niczym nie przeszkadza. Nie trzeba robić w kółko tego samego można po prostu odpocząć i pograć w coś innego, obejrzeć film cokolwiek. To chyba dobrze, że nie ma nadmiernego grindu.

Co jest
Właśnie. Pograć w coś innego a czas gry i przez to pieniądze które wydałeś są marnowane. Jeśli za WoWa trzeba płacić co miesiąc to chyba tego contentu powinno być więcej? Sam grałem ostro PVE na początku Legionu i obserwowałem jak realmy się wyludniają właśnie z powodu tej nudy. W jeden wieczór czyścisz cały raid i dzięki. See you next week a czas gry leci :) I z reguły niestety ciorasz jeden przez
Samo story w GW 2 jest moim zdaniem bardzo dobrze zrobione. Polecam od początku przejść sobie main questy. Co do WoWa, od Cata to jakaś porażka jest.
Inny absurd WoWa. Już nie mówię o pieniądzach bo przecież można grać za golda ale tracisz czas aby zarobić golda i aby następnie go wydać na czas gry?
@Kaszamana: jak ktoś czyści cały aktualny raid na poziomie mythic w jeden dzień to szacun. Dopiero 81 gildii na świecie wyczyściło w pełni.

To co sobie cenię w wowie w PvE to to że na najwyższym poziomie poprzeczka jest zawieszona wysoko. Nawet że stała ekipa można spędzić godziny na jednym bossie, ale co jest najlepsze to możliwość robienia tego w dużej grupie (mythic 20 osób) wypracowywanie wspolnie własnej taktyki żeby osiągnąć
@Dambibi: ja byłem takim nolajfem że miałem gold cap na iluś postaciach naraz, na koniec WODa dobijałem do limitu golda na cały serwer xD

Z taką kasą szło grać za darmo odkąd tylko wyszedł wowtoken aż do rzucenia nałogu i konta w listopadzie 2016.