Wpis z mikrobloga

@John_archer: ale żeś doradził ;_;
@srtwsm: ogólnie to rozumiem, że pod oknem masz kanapę? jeśli tak to te na czerwono całkiem odpadają, będą za blisko głowy i za nisko. Dużo lepszym rozwiązaniem byłoby ustawienie ich na stojakach, mniej więcej na szerokości jak te niebieskie. Możesz sobie wtedy dostroić je tak (bo zakładam, że amplituner posiadasz?), żeby ten za drzwiami balkonowymi grał głośniej, dzięki czemu mimo innej odległości nie odczujesz różnicy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@tomy86 żeby i grało też coś z tyłu. Te z przodu to prosta sprawa, bo będą obok telewizora. A na tył właśnie nie wiem.

@psposki muza na #!$%@?ę ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@srtwsm: To dawaj na rogach, ocipiałbyś mając je za uchem xD
Aczkolwiek jak do tv to pod tv bym dał. Osobiście lepiej mi się słucha jak coś idzie od przodu. Kwestia indywidualna.
Musisz sam sprawdzić jak Ci wygodniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@akd miejsce beznadziejne, ale już z tym nic nie zrobię. Tak, pod oknem będzie kanapa i głośniki będą podpięte pod amplituner, więc wyregulować będzie się to dało jakoś ;) próbuję wycisnąć z tej konfiguracji jak najwięcej, nie chciałbym pruć już niczego i na tym etapie rzucić kable gdzie trzeba.

O opcji wypośrodkowanej, na stojakach, nie pomyślałem. Możliwe, że to będzie to, dzięki!
  • Odpowiedz
myślałem jeszcze nad soundbarem. Czy to też przereklamowane?


@srtwsm: mam soundbara, dźwięk jest super. Muzyki na tym nie słucham, tylko tv-filmy. Soundbar jest z subwooferem bezprzewodowym, który dałem z boku. Polecałbym, chociaż nie wiem jak to wypada w porównaniu z 5.1
  • Odpowiedz