Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim, czuje ze mam nawrót #depresja, objawia mi się to bezsilnością, apatią, uciskiem wewnętrznym w klatce, brakiem koncentracji - nie mogę zebrać myśli lub mam pustkę w głowię i się zwieszam na dłuższą chwilę. Pracuję ciężko na siebie ale to wszystko bez emocjonalne. Lepiej się skierować z tym od razu bezpośrednio #psychiatria prywatnie po proszki? Jak czytam to na NFZ nawet nie warto iść czekając kilka miesięcy na wizytę. Samozaparcie w siebie już mi nie pomaga.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście że warto iść na NFZ. Są świetni lekarze przyjmujący na NFZ, są kiepscy lekarze prywatni. Nie ma zasady nigdy. Jak trafiasz na kiepskiego lekarza, to idziesz do innego.

Wchodzisz na kolejki.nfz.gov.pl wybierasz poradnię zdrowia psychicznego i dzwonisz po kolei pod podane numery telefonów. Terminy najczęściej w większych miastach to najszybciej kilka dni do tygodnia.

Jak potrzebujesz lekarza na teraz to możesz iść prywatnie. Koszt np w Krakowie to około
  • Odpowiedz