Wpis z mikrobloga

HAHA #bekazblizzarda #blizzard #worldofwarcraft

Skończyły mi się questy w Gilneas. Zupełnie jak na privie, gdzie połowa nie działa.

Problem w tym, że nie można wyjść z Gilneas dopóki nie zrobisz wszystkich questów.

Już naprawdę więcej by zarobili sprzedając licencję Nostalriusowi.......

A oni tylko wydają na zatrudnianie trolli. Widać że dobrze wiedzą o tym bugu, bo najęli gościa co trolluje wszystkich w tym punkcie, gdzie kończą się questy
  • 12
@Andylon: To chyba ty. Ja jestem na tyle inteligentny, że wiem, że jak z powodu buga nie mogę wziąć questa, to wykonanie nieposiadanego questa nie jest możliwe i zadawanie takich pytań tego nie zmieni.

@Rocky-Balboa: Widać jesteś zbyt mądry na Polskę. Wracaj do ISIS, tam nie ma takich głupich ludzi.

@Seif: Na żadnej z tych stron nie ma żadnej informacji o tym, co zrobić, gdy nie mam żadnego questa.
@Szekterr: E tam, loremaster nie jest taki zły, najgorsze są tylko questy w Outland, których seryjnie trzeba szukać, bo nie pokazują się na mapie i są poukrywane w takiej formie, że musisz najpierw ubić jakiegoś mobka, by dostać quest. Pomaga addon Loremaster, ale i tak pamiętam jak dziś, że zrobienie jednej strefy w tym cholernym Outlandzie za pierwszym razem zajmowało mi prawie 2 dni.

@nickszalinski: Jeżeli nie możesz seryjnie znaleźć
czy masz zaliczoną misję "The Rebel Lord's Arsenal", szukasz jej na liście


@Seif: widzę że sam miałes ten problem, że wiesz, którego questa dotyczy.


Blade's Edge Mountains


@Szekterr: weź mi nie przypominaj, toż tam ani jednego questa nie było, tylko jakiś elite co sie nazywał "What came first: The drage or the egg?" czy jakoś tak. Do tego taki teren że nie dało się przejść z jednego miejsca na drugie
@Seif: @Szekterr: Zresztą swoją drogą to od początku nie lubiłem outlandu i całego TBC, był trochę jak oderwanie od rzeczywistości - expię se do 60, zbieram te cholerne itemy, a tu nagle green z questa lepszy niż mój epic. No i też wydawało się to takie niespójne - jakby wszystko porzucam i zaczynam grę od nowa.