Wpis z mikrobloga

Mam iPhona 7 plus od 3 tygodni i to już drugi raz kiedy wszedł mi w ciągłego bootloopa. Reset nie pomaga, muszę czekać aż się rozładuje. Normalnie komedia. Kto to kupuję z własnej kasy?!

Słucham wszystkich, którzy wychwalają stabilność iOS.

Poprzedni wpis o tym jak kijowo działa iOS z Yanosikiem:
https://www.wykop.pl/wpis/26821173/niedawno-dostalem-sluzbowego-iphona-7-plus-co-to-z/

#iphone #bojowkaios #bojowkaandroid #android
ProudToBePolish - Mam iPhona 7 plus od 3 tygodni i to już drugi raz kiedy wszedł mi w...

źródło: comment_vbHD6lD5xvOdgvhd5BoiREgfdeyqXxuJ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@ProudToBePolish: Kupiłeś jakiegoś gówno refuba i masz xD Iphone 4s u dziewczyny od nowości do teraz nigdy nie resetowany śmiga. U mnie 4 poddała się dopiero jak upadł mi jadąc moturem i odbijając się kilkukrotnie od asfaltu. W sumie to działał po tym ale niedługo później port ładowania się #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@sebool12: Źle wycenili, cena spadła. Poza tym teraz LG V30 - 3650 w przedsprzedaży, a iPhone X 5200 zł. Także ten tego. Już nie mówię o Xiaomi za 1300 zł, albo 2000 zł w polskiej dystrybucji.
  • Odpowiedz
@ProudToBePolish: Nie wiem na czym to polega, ale ludzie którzy mają Appla sami siebie okłamują ,że to sa nieawaryjne sprzęty. Nie wiem czy to pranie mózgu jakieś czy coś?
U mojej koleżanki na macbooku widziałem ,że sypał jej sie photoshop ciągle przy dużych plikach.
Jak jej zapytałem czy tak często jej się zdarza to mówiła "Nieee.. to jest rzadkie. To są bezawaryjne komputery! Super soft! Nie wiem dlaczego tak się teraz
  • Odpowiedz