Wpis z mikrobloga

Zakupiłem pierwszego boxa MECOOL M8S PRO+. Nigdy w życiu nie bawiłem się z Kodi. Podłączyłem, chciałem instalować program z PS a preinstalowane jest na boxie jest coś o nazwie TV Center 17.3 Git:Unknown z 14 repozytoriami (Colossus, Rising Tides, Elysium, Ranic, Ares, Maverick, Goliaths, Jesusbox, Kodi, noobsandnerds, Poseidon Simply Caz, UKTurk)

Moje pytanie czy mogę to zostawić, czy z racji tego że urządzenie jest zrootowane wywalić to w cholerę i wgrywać wszystko od 0 zgodnie z poradnikami?
#tvbox #androidtv #kodi
  • 7
Dzięki :-) W takim razie w najbliższym tygodniu sprawdzę sobie te wtyczki czy czegoś nie wgrać na kodi z marketu i zajrze do was na forum po więcej informacji :-)
@incredible_innocent Zastanawiam się czy wgranie innego launchera np Nova nie pomogloby, pewnie przy weekendzie się pobawię.
@pepo Biorąc pod uwagę, że jestem laik w tych kwestiach i fakt że zaplacilen za ten sprzęt nieco ponad 100 PLN jestem zadowolony. Czasami troszkę zamuli obsługa przy użyciu pilota na tym TV Center ale zakładam, że to kwestia tego ile jest tych preinstalowanych dodatków. Sam system działa płynnie.