Wpis z mikrobloga

Ty, ale o co Ci właściwie chodzi? XD Jesteś gruby, ona jest gruba. Załozyła, ze być moze z racji tego początkowego dopasowania czysto fizycznego będzie mozna do tego nawiązać w rozmowie. Zwyczajnie podobny target. Ok, zbyt lotna to moze ona nie jest, ale wychodzi z jakąś tam inicjatywą. Zastanów się moze o co Tobie tak naprawdę teraz chodzi, jesteś wyraźnie opryskliwy (a pary z nią chyba za karę nie masz (
@Misiulek: Rozumiem, ze wiedząc o tym jak wygląda dałeś jej tego lajka charytatywnie? Myślę, ze przemawia teraz przez Ciebie jakaś Twoja osobista frustracja. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu i przyciągasz aktualnie jedynie osoby o podobnej aparycji to zamiast marnować czas i siłę na takie pojazdy zadbaj lepiej o siebie, o swoją atrakcyjność. I zejdź na ziemię bo chyba Ci troszkę palemka odbiła. ;)
@Millhaven: Nie przyciągam takich osób,moje ostatnie spotkania były ze szczupłymi kobietami,a to jest lajk pt spam lajkiem i nie pacze ( ͡° ͜ʖ ͡°).
I wyobraź sobie chodzę na siłownie i za jakieś 3-4miechy będzie sylwetka perfekt.Więc nie wiem dlaczego się ciskasz.