Wpis z mikrobloga

Głosowałem na .N, tymczasem podoba mi się postawa opozycji "totalnej" dla partii rządzonej przez człowieka z totalitarnymi zapędami. Po co w ogóle siadać do dyskusji z człowiekiem, który przez dwa lata zdążył wielokrotnie zgwałcić obowiązującą konstytucję i sam przyznaje, że przygotował ustawę niezgodną z konstytucją.

#polityka #bekazpisu #bekaznowoczesnej ##!$%@?
Aironic - Głosowałem na .N, tymczasem podoba mi się postawa opozycji "totalnej" dla p...

źródło: comment_ppa8BbJUZyBtqG7ilQ7rDgBGwkUb0lJp.jpg

Pobierz
  • 22
@Aironic: Po to, ze to jest jednak urzad prezydenta i wypada chociaz pojawic sie zeby powiedziec co sie o tym mysli. Przez lata Kaczynski byl krytykowany (slusznie) ze ignoruje BBN bo nie lubi Komorowskiego. Nie robmy teraz tego samego.
Po to, ze to jest jednak urzad prezydenta.


@Haqim: Na dwa lata zamieniony w urząd notariusza. Spotkać można się z nim na jakichś oficjalnych uroczystościach, ale nie przy stole w dyskusji nad zrobieniem niekonstytucyjnej ustawy konstytucyjną. Duda jest teraz w ciemnej dupie i czeka go to samo, co wszystkich wyznawców pislamu – śmietnik historii.
@Aironic: To prawda, to prezydent lamiacy konstytucje i szargajacy dobre imie swojego urzedu, ale i tak uwazam ze pojawic sie nalezalo, chociazby zeby zglosic swoj protest. Budujmy kulture polityczna w kraju w ktorym mieszkamy. Jezeli zmieni sie wladza i prezydent na kogos z opozycji obecnej, to tez bysmy chcieli zeby wszystkie partie zaproszone do niego przychdzily, nawet jezeli dla PiS to bedzie antychryst.
@Aironic: Nie utożsamiam się z żadną partią. W mojej opinii - biorąc pod uwagę wszystkie partie, które aktualnie znajdują się w sejmie i PE - największy współczynnik debili występuje w N., które nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu polityki. Nazywają się opozycją totalną, choć bardziej pasowałoby tu określenie opozycji totalnej głupoty, bo to, co działo się na przestrzeni chociażby ostatniego roku to jest po prostu, mówiąc kolokwialnie, burdel na kołach.
To prawda, to prezydent


@Haqim: Dla mnie to p.o. prezydenta. Szanujmy barwy narodowe, szanujmy godło, ba!, szanujmy ustawę najwyższą, ale nie marionetki Kaczyńskiego.
Warto sobie przypomnieć:
Aironic - > To prawda, to prezydent

@Haqim: Dla mnie to p.o. prezydenta. Szanujmy ...
Nazywają się opozycją totalną


@2phonepiotrus: Masz złe informacje. Mylisz .N z PO. Schetyna mówił o opozycji totalnej.

W dużym skrócie: dla mnie .N jest najmniejszym złem, ale to PO wychodzi na jedynego kontrkandydata dla największego zła, jakim jest PiS. Dziś to PO ma mój głos.
W mojej opinii - biorąc pod uwagę wszystkie partie, które aktualnie znajdują się w sejmie i PE - największy współczynnik debili występuje w N., które nie ma bladego pojęcia o prowadzeniu polityki.


@2phonepiotrus: Czyżby? Kto w .N reprezentuje poziom Suskiego, Pawłowicz, Tarczyńskiego albo Piechy? Srednio rzecz biorąc, posłowie .N wyraźnie górują nad resztą sejmu wykształceniem i kompetencjami zawodowymi.
@Aironic: głównie dlatego, że w polityce nie ma miejsce na usztywnienie stanowiska i trzymanie się go po wsze czasy. żeby coś osiągnąć trzeba albo elastycznie się dogadywać z ludźmi którzy pomogą ci zrealizować twoje pomysły, albo zdobyć większośc 50%+1, jeżeli na to drugie się nie zapowiada to nic nie osiągniesz siedząc obrażony w rogu pokoju.
@Aironic: Tak się zastanawiam nad tym, na kogo można zagłosować z "N-ki". Tak rozkminiam sobie ich klub poselski i wychodzi coś takiego.
Lubnauer - słabizna, Hennig Kloska - tragedia, Misiło - dramat xd, Rosa - dramat, Mieszkowski - dramat, Petru - dramat, SW - w ogóle poniżej jakiejkolwiek krytyki, Szłapka - dramat. Jedynie jako tako nie przeszkadza mi Dolniak, GP, Sowa. Kobyliński i Gryglas na +. Jak można tam było wybrać