Wpis z mikrobloga

Mirki co jest dla was "randką" ? Mam kolegę za ktorym kiedyś sikałam ale potem on ostudził relacje że będziemy tylko kumplami, spoko ja to zaakceptowałam i traktowałam go na tej zasadzie. Przedwczoraj były moje urodziny i napisał koło polnocy czy chce sie z nim spotkać (nigdy nie spotykaliśmy sie sami bez znajomych). Spotkaliśmy sie i bylo super, on płacił (ja wyciągnęłam portfel ale on nalegał) zrobiliśmy sobie dlugi spacer i pare razy powiedział ze fajnie byloby sie jeszcze spotkać. Mam taki plan że nic nie proponuje pierwsza bo nie chcę zeby znowu mi powiedział ze sobie za duzo wyobrażam no ale co to według was bylo ? Randka? Czy chce sie tylko kumplować ?
#zwiazki
  • 56
@hannybunny: jak sam powiedział, że fajnie byłoby się jeszcze spotkać to myślę, że powinnaś coś zaproponować, jeśli on tego nie zrobi, choćby niewinnym pytaniem co robi w weekend. nie znam typa, ale my też bywamy niepewni i nie chcemy się zbyt narzucać, ale po tym co piszesz dobrze to rokuje.
@hannybunny: To chyba zależy od stopnia zażyłości. Ale skoro sama piszesz, że nie znasz go od wczoraj, to może warto być bezpośrednim? Ubierz to dobrze w słowa. Zaproponuj kolejne spotkanie, przy okazji podpytaj czym było poprzednie. Jeśli jest Tobą zainteresowany to nie powinien się spłoszyć. Jeśli nie jest... i tak wiele nie tracisz.

Trochę mało subtelne? Możliwe. Ale skuteczne - zamiast pytać przypadkowych mirków dowiesz się u źródła ;)