Wpis z mikrobloga

Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje, to zacząłem się powoli rozglądać za innym autem.
Miałem wydać około 30k zł (£6k), ale za namową wykopowych ekspertów dołożyłem 200k i kupiłem sobie coś porządnego. #pdk

Zamówiony w poniedziałek, do odbioru pod koniec listopada.

Pacjent to nowa, biała, 2018 Audi A6 w Avancie, czyli wersja kombi.
Z fajniejszych rzeczy to DSG (Nie lubię mieć kontroli na autem ;p), full LED i brązowa skóra Milano.

Z najgorszych opcji to jednak te dwa miesiące trzeba czekać.
Zdjęcie jest poglądowe, ale praktycznie 1 do 1.
#pokazauto #chwaliesie #uk #audi #audia6 #noweauto
filip_k - Mirasy, pijcie ze mną borygo :)
Jako że moje obecne A6 się powoli starzeje...

źródło: comment_8QXJuX1ov7aGekp60F8cT7YQsez3PxRF.jpg

Pobierz
  • 97
@filip_k: Witam, posiadam to samo. Rocznik 2016 październik. Też DSG, asystent pasa ruchu, szmery bajery, kamery i migające lusterka (jak ktoś zbliża się z danej strony). Silnik bardzo poniżej oczekiwań, szczególnie że prywatnie miałem e90 w 3.0 D. Audi mimo że wdzięczne to wieniec kierownicy bardzo cieniutki, fotele 6/10 (tapicerka też brązowa skórka) i silnik powyżej 160km/h nie przyspiesza praktycznie wcale - żona w mini cooperku potrafi mnie dojechać. Obecnie zrobiłem
IkBenPool - @filip_k: Witam, posiadam to samo. Rocznik 2016 październik. Też DSG, asy...

źródło: comment_IzYJLZIorgfod4yR2J6xiwJLPbkxeELh.jpg

Pobierz
@IkBenPool: Generalnie nie mam porównania do innych nowych aut. Ale po przesiadce z A6 2003 ten silnik i tak robi na mnie wrażenie. Zmiana ze starego 1.9TDI na nowe 2.0 to i tak jest przepaść dla mnie.
Szkoda, ale nie mam BOSE. Tylko Audi Sound System.
A pytanko, jak tam u Ciebie z awaryjnością? Bardzo się to psuje czy daje radę?
@filip_k: Jeżdżę tylko na zalecane przeglądy i nie miałem żadnych poważnych awarii (auto nie ma jeszcze roku). Prawdę mówiąc nic nie zmieniałem prócz oleju, filtrów, szyby przedniej (kamień spod kół auta przede mną) opon i klocków. To auto służbowe więc koszta mnie zupełnie nie interesują, bo nie ja za to płacę. Auto muszę jeszcze użytkować około roku więc może coś wyjdzie, ale na dzień dzisiejszy mogę polecić - to już nie