Wpis z mikrobloga

naczy się, że nie uprawiałeś seksu w szkole średniej, tak? Skoro teraz to piętnujesz?


@Jaraz: To ze uprawialem seks oznacza ze teraz z perspektywy 30-paru lat zycia musze bezrefleksyjnie popierac robienie glupot przez nastolatkow?
Powiem wiecej, seksy byly juz od poczatku gimnazjum, podobnie jak palenie papierosow, alkohol, narkotyki i rozboje. Tego tez nie moge krytykowac teraz?
  • Odpowiedz
@ZVRVZV:

ale teraz tak na poważnie, za co mamy szanować młode matki, za danie dupy w liceum? XD


A za co mamy Ciebie szanować? Za siedzenie na mirko? Szacunek drugiej osobie należy się odgórnie, świadczy to o Twojej kulturze. Mówię tutaj o traktowaniu i zwracaniu się do siebie z szacunkiem. Wyśmiewanie lub brak szacunku do obcej osoby świadczy o braku dojrzałości i kultury.
  • Odpowiedz
gdyby to mężczyźni zachodzili w ciąże wykop byłby portalem samotnych młodych ojców


@metrom: Nawet gdyby zachodzili w ciąże to prawiczek stulejarz i tak dziecka by nie miał.
  • Odpowiedz
ej, wykopowe stulejki, obroncy moralnosci. to, ze wy nie ruchacie, nie oznacza, ze szanujecie cnote do slubu i mozecie #!$%@? wszystkich dookola, tylko po prostu zadna was jak do tej pory nie zechciala. a jak ruchacie, to jestescie hipokrytami. poza tym mlode wdowy to wcale nie sa jednostkowe przypadki w skali kraju.
  • Odpowiedz
@ZVRVZV: jak to mawiał Adaś Miauczyński "co za ponury absurd żeby o życiu decydować za młodu kiedy jest się debilem". To, że ktoś popełnił błąd za młodu nie znaczy, że należy go skreślać. Patrząc na pokolenie dzisiejszych 40-50 latków to większość naszych matek "dała dupy" w liceum bo średnia wieku przy pierwszym dziecku to było pewnie coś koło 19 roku życia
  • Odpowiedz
ale teraz tak na poważnie, za co mamy szanować młode matki, za danie dupy w liceum? XD


@ZVRVZV: Może była zakochana tak po prostu, a facet okazał się #!$%@?? Powinniśmy raczej piętnować facetów, a nie te kobiety, bo one wzięły odpowiedzialność na barki w przeciwieństwie do jakiegoś #!$%@? Seby.
Większość młodych matek zakładam, że tak powstaje, a nie przez jeden raz na dysce w Heaven.
  • Odpowiedz
@Jaraz: @ZVRVZV: #!$%@?, jak ja widze tego typu nomenklature na wykopie, to mam ochote usunac moje osmioletnie juz konto. Serio? To, ze ktos uprawial/a seks w liceum, to od razu dawanie dupy? Ludzie, moze trudno w to uwierzyc, ale nie wszyscy czekaja z seksem do malzenstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wydaje mi sie tez, by ktorakolwiek z mych owczesnych partnerek "dawala mi wtedy dupy", ot
  • Odpowiedz
@ZVRVZV: a ty nie dalas dupy w liceum? Pewnie powiesz ze dalej jestes dziewica... dalas tylko nie zaliczylas wpadki w przeciwienstwie do nich i czujesz sie przez to duzo lepsza
  • Odpowiedz