Wpis z mikrobloga

@Shatter: przecież w Spotify możesz pobrać i słuchać na telefonie bez połączenia z internetem

nie ma tam taaaak wielu piosenek ze szkoda to odpalac. Chyba ze ktos slucha listy przebojow eska to znajdzie wszystko


@mor3nko: patrzcie na mnie jakim jestem hipsterem ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie słucham listy przebojów Eski, a jakoś na Spotify znajduję wszystko, czego szukam (choć fakt, polskich piosenek brakuje)
  • Odpowiedz
@GlassOfSugar: można ściągać playlisty offline. Mnie najbardziej wkurza fakt, że nie ma dedykowanych urządzeń mp3 które by działały ze spotify (bo niestety potrzebowałyby prawdziwego systemu operacyjnego a to oznacza większe wymagania sprzętowe i bateria szybciej umiera). Ale są programy które (podobno legalnie) pozwalają na automatyczne zgranie playlist ze spotify ma dysk. Rhasody mialo fajny pomysł ale niestety nie było tam praktycznie nic.
  • Odpowiedz
@JeszczeZyje: Mnie też się podobało Spotify aż do momentu kiedy coś się #!$%@?ło i przez Spotify Connect połączyło mi konto z kimś innym. Wyglądało to tak że 2 osoby próbowały korzystać z 1 konta. Ja sobie puszczam piosenkę a nagle ktoś mi zmienia na jakieś latino disco i zmienia na nieznane mi urządzenie. Do tego poznikały mi piosenki i obserwowani wykonawcy.

Pisałem na helpdesk - bez odzewu. Nie mają też telefonicznej
  • Odpowiedz
@JeszczeZyje: Dobra to dopytam, bo się nie znam.
Jak wykupię premium na miecha, naściągam sobie przez appke 20GB muzy, to później w trybie podstawowym (darmowym) też mi będzie odtwarzać skatalogowane playlisty w appce bez reklam? A jeśli nie to czy te pliki będą w mp3 do słuchania w innym odtwarzaczu?
  • Odpowiedz