Wpis z mikrobloga

Drukarz dostaje więcej niż grafik. Rynek się #!$%@? konkretnie.


@voroshmitov: bo ci mityczni studenci którzy robią za flaszkę na prawdę robią za flaszkę i jak robisz klientowi wycenę to parska śmiechem, że ma płacić za takie tam obrazki w internecie jak on wchodzi w google grafika i ma wszystko ()

dlatego rzuciłem grafikę i zająłem się stolarstwem ( ͡ ͜ʖ ͡)
@voroshmitov @Arachnofob Jaka praca, taka płaca.

Jeżeli robicie jakies proste #!$%@? dla Januszy, to nic dziwnego, że pieniądze słabe.

Generalnie prawdą jest, że 2D jest gorzej płatne, niż 3D, czy animacje, ale concept artyści, czy matte painterzy nie zarabiają mało. No ale tu trzeba skilla w ręku.
@IdzieGrzesPrzezWies: Ja dopiero staram się stawiać kroki w tym kierunku,na razie jakaś gównopraca do przeżycia
@ee333: Na razie wszelkie kursy + własna zajawka
@zamak: Na to jeszcze za wcześnie
@voroshmitov: Zobaczymy jak to wszystko się potoczy,kiedyś miałem modelowanie 3d,ale to tylko marne podstawy
@CloudTemplar_: Tak szczerze,to sam bym wolał Gdańsk,bliżej domu itp.,ale nie dało się już cofnąć decyzji o Krakowie,może nie będzie tak źle (ò
@frogfoot: prowadziłem własną działalność + pracowałem w telewizji jako operator montażysta akrobata i uwierz... bardziej się chyba opłaca truskawki zbierać w Norwegii dlatego zmieniłem branżę