Wpis z mikrobloga

@Zdejm_Kapelusz rozmawialen z paroma Niemcami tydz temu, ktorzy byli na Oktoberfest i powiedzieli pare rzeczy na temat tego festiwalu:

- selektywne wpuszczanie osob: albo lapowka, albo znajomosci
- cholernie drogie piwo i wcale nie najlepsze: 20 euro za litr (gdzie w restauracjach idzie kupic za 3.5 pol litra piwa)
- foto wyzej, tak faktycznie to wygląda. W mediach pokazuje sie tylko te ładna cześć, w realu to jest to istna patologia. xD
@barani_leb: ty chyba z niemcem z księżyca rozmawiałeś xD
Wchodzi kto chce, jeżeli są wolne miejsca. Możesz sobie zarezerowować stolik w tygodniu ale jest to drogie i trzeba to zrobić z dużym wyprzedzeniem.
-piwo mocne i kosztuje 10.95 za litr, gdzie w ogródkach pownych litr piwa beczkowego 7.40.
-po czym to stwierdzasz? Bo to, że tam nie byłeś już wiem, więc nie wiem za bardzo czemu się wypowiadasz?
@fivechelm @barani_leb No to ja Wam opowiem jak to wyglądało z mojego punktu widzenia (jakieś 3, albo 4 lata temu). Faktycznie wchodzi kto chce. O ile sobie zarezerwuje wcześniej miejsce za 50 euro, albo wystoi dwie godziny w kolejce do namiotu. Litrowe piwo kosztowało wtedy 10 euro. Piwa dobre, tylko z monachijskich browarów, a te ja osobiście lubię. Generalnie impreza wygląda jak taki wielki miejski festyn, jest lunapark, są kiełbaski, a piwo