Wpis z mikrobloga

1. Idź do salonu i chciej LTE z plusa bo jest SUPER
2. Wiedz że 90gb wykorzystujesz w 2 tygodnie i dopytaj się jak to jest z nielimitowanym LTE, dodaj że znasz ten zapis z umowy, że mogą zmniejszyć mi prędkość jak będę im obciążał łącza
3. Pani mówi że to tylko takie zabezpieczenie i jeszcze nie zdarzyło się, by komuś zwolnili
2. Dobra
4. Internet zwalniają już po przekroczeniu około 50gb (przeważnie oglądam seriale hd i czasem coś tam pobiorę małego) a ja przez tydzień-dwa w miesiącu mam gówno a nie internet.
5. Wczoraj zwolnili mi z 10mb na 5 tylko dlatego bo obejrzałem 1 odcinek serialu i pobrałem 1 gb plik XD
5. Najpierw zwalniają do 20mb później 10, następnie 5 a na koniec 1mb/s
6. Umowa jeszcze rok XD
7. Stacjonarny odpadał, tylko mobilny.

#gorzkiezale #plus #internet
hasztak - 1. Idź do salonu i chciej LTE z plusa bo jest SUPER
2. Wiedz że 90gb wykor...

źródło: comment_klZqncc2VvpFnpFxyu18rRpJ0Lliitt6.jpg

Pobierz
  • 11
@hasztak: Ja jestem w podobnej sytuacji, ale korzystam z internetu w nju mobile. O ile nie jestem fanem polecania innym usług komercyjnych to ich internet mobilny mogę polecić (żeby nie było u mnie jest zasięg, więc spoko działa). Kupiłem jednak samą kartę SIM i wrzuciłem ją do tego routera LTE:
https://www.morele.net/router-tp-link-tl-mr6400-773267/?reviews_page=2

usługa nju:
cena 29 PLN/miesiąc
umowa (typ): abonament
umowa (czas): nieokreślony, wypowiedznie 1 miesiąc kalendarzowy
Prędkość transferu: 4G LTE/zależnie od
@srxx:
no nie ma jak kogoś #!$%@?ć na minę :)))
@hasztak:
No u mnie na wiosce to chyba tyko ja mam umowę z NJU na internet mobilny z tego BTSa, a i do samego BTSa jest max 1km ;) więc u mnie śmiga, play bez porównania. A co do tej umowy z nju ktorą masz, rozważałeś to, że wina może nie leżeć po stronie sieci tylko urządzenia (ja wcześniej miałem