Wpis z mikrobloga

Czujecie ten ból ?
Ja czuję...

Co ma zrobić przeciętny wyborca PiSu w wieku emerytalnym (i nie tylko); jako lojalista i zatwardziały beton ma popierać partię Jarosława K. i ich decyzje, bronić każdego pomysłu za wszelką cenę, nawet używając argumentów gównologiki - w końcu wszystko idzie ku dobremu.

Przeca dali 500+, obniżyli próg emerytalny, zabrali SBkom dali swoim ludziom ( ͡ ͜ʖ ͡), no i tak ogólnie Polska wstaje z kolan, budżet ma nadwyżkie.

A tymczasem jakieś Judasze, studenciaki po medycynie co życia i roboty nie znają, śmią protestować i strajkować, kiedy cała służba zdrowia niszczona od 30 lat przez PO i naprawiana przez PiS w tak dramatycznie krótkim czasie potrzebuje ich najbardziej w tej chwili próby.

Co mają robić staruszkowie... gardzić i hejtować "studenciaków" ku chwale PiS ?
Mimo, że na co dzień kiedy idą z "wałówką" owiniętą w foliową siatkę widzą jak w opłakanym stanie jest służba zdrowia w ich kraju. A może jednak mówić prawdę i skrytykować system oraz decydentów, którzy od lat #!$%@? robią żeby coś zmienić, bo sami leczą się priorytetowo na Szaserów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Psychiatrzy i psycholodzy szykujcie się, bo tego dylematu moralnego dużo osób nie wytrzymie i zwoje popalą się.

#fucklogic #protestmedykow #gniewrezydentow #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazprawakow #przemysleniazdupy #pispojednozlo
Dezynwoltura - Czujecie ten ból ?
Ja czuję...

Co ma zrobić przeciętny wyborca PiS...
  • 8
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: państwowa służba zdrowia zawsze była gównem i będzie dopóki polacy będą biednymi gównami, PiS nie ma z tym nic wspólnego. a lekarzom mogę tylko poradzić aby zrobili wszystko żeby dostać pracę w prywacie
  • Odpowiedz
@mirkoczan: jakby państwowi brali odpowiedzialność za swoje decyzje to by to wyglądało inaczej, szczerze to potrzeba prawa które by się nie #!$%@?ło i za brak reakcji, zlecenia badań czy dobrania odpowiedniego leczenia powinni zwracać koszty, wypłacać odszkodowanie i iść do paki
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: nigdzie tego nie napisałem, czy rządzić będzie PiS, PO, Razem, KORWiN czy #!$%@? NSDAP to pieniądze w budżecie magicznie się nie znajdą. po prostu polacy za mało zarabiają i za mało płacą w podatkach. polakom mogę tylko poradzić zbierać pieniądze na leczenie prywatne, a lekarzom tak ustawić swoją ścieżkę kariery aby jak najszybciej dostać pracę w prywacie
@pauu: skutkiem byłaby emigracja z kraju połowy lekarzy
  • Odpowiedz
po prostu polacy za mało zarabiają i za mało płacą w podatkach

polakom mogę tylko poradzić zbierać pieniądze na leczenie prywatne


@mirkoczan: To się #!$%@? nie trzyma kupy.

Nazwy narodowości piszemy dużą literą, chyba żeś żyd albo ruski troll ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz