Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem odtwarzacza #bluray, głównie do muzyki. Lepiej inwestować w stricte odtwarzacz, czy może lepszym wyborem będzie Playstation 3? Widzę, że posiada cyfrowe wyjście optyczne, co by mnie zadowalało.

Tutaj moje drugie pytanie - czy są dostępne w Polsce jakieś piloty do #ps3 zamiast joysticka? Znajomy pilota do Playstation 2 miał pilot ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#audio
  • 10
@Zatwardzenie: zalezy na ile masz dobre pozostale skladniki audio. Jelsi masz porzadne sluchawki albo kolumny i wzmacniacz, to lepiej kupic sprzet audio, zamiast taniego odtwarzacza, takiego jak w ps3 na przyklad. Roznica w obrobce dzwieku jest znaczaca.
Mozesz tanio dostac bluraye, ktore obsluguja sacd i zazwyczaj odtwarzacze takie sa duzo wyzszej jakosci.
Sa tez swietne odtwarzacze dvd ktore teraz mozna dostac za grosze, a ktore czesto wykonane sa tak, ze kosztowalyby
@dzikireks i pewnie reszta systemu też poszła do zmiany ? Przesrane widzę z laserem do tego playera, ja sam się bujalem z kss-152a ale znalazłem taniego dawce. Co do studyjnego grania to stare pcmki najbardziej studyjnie grają.