Wpis z mikrobloga

@Bethesda_sucks: Będę za to cierpiał do końca życia :(. A tak na poważnie to nie poleciłem Fallout'a 4 (sic!), tylko wymieniłem w formie ciekawostki Fallout 4 VR. Nie jako dobre cRPG, ale jako tytuł, który akurat pod VR (głównie dla niedzielnych graczy) może wypalić.
który akurat pod VR (głównie dla niedzielnych graczy) może wypalić


@KubiTheGamer: Czemu niby dla niedzielnych? 90% posiadaczy HMD czeka na ten tytuł, tylko jest spore ryzyko, że oni to #!$%@?ą, co zdają się niestety potwierdzać recenzje ludzi którzy grali w demo 2 tygodnie temu.
https://www.reddit.com/r/Vive/comments/71tec1/my_fallout_4_vr_experience_at_gamescom/
Ale trzeba mieć nadzieję, że uda im się to jakoś ogarnąć do grudnia i nie wypuszczą totalnego gówna, bo jak nie to zaszkodzą nie tylko sobie
jeżeli miałbym kupić VR to właśnie dla takich tytułów.


@KubiTheGamer: Pewnie sporo ludzi myśli w ten sposób, a moim zdaniem błędnie bo dobrych gier jest już tyle, że i tak nie ma czasu wszystkiego przerobić i wychodzą w coraz szybszym tempie.
@KubiTheGamer O, przegapiłem ten wpis. Dobrze, że mamy tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za zapowiedzi. Nic ciekawego tym razem nie widzę (#elex sreleks), ale uwielbiam te kwartalne przeglądy. To mój jedyny kontakt z nowościami xD i bardzo go sobie chwalę.