Wpis z mikrobloga

@sorhu

Mibox jest świetny. Mam wersję 3. Można podpinać urządzenia Bluetooth, ma jedno wejście USB (np. Na pendrive).

Ma dostęp do sklepu Google Play, więc możesz pobrać takiego Netflixa, youtube, twitch, ipla itd.

Dodatkowo masz tzw. Kodi, w którym możesz robić cuda - np. Ustawić sobie telewizję. Poszukaj poradników. ;)

W zestawie masz pilot z mikrofonem, który jest rewelacyjny.

A no i MI BOX jako jeden z niewielu TV Boxów oficjalnie wspiera
@sorhu:

Mówisz poważnie? W którym wieku ty żyjesz?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pepper to najlepsza strona z promocjami. Coś jak #cebuladeals tylko bez spamu i z możliwością oceniania ofert. Czasami trafiają się rewelacyjne promocje. Warto mieć w zakładkach i poświęcić 5 minut dziennie na sprawdzenie topki (Widoczna po prawej stronie na stronie głównej).

Link do Peppera: kliknij mnie
Link z szukaniem MI BOXa: kliknij mnie
@Marcinox: @lordHunter: Ile standardowy kosztuje mibox bo na gearbest i na bangbood w każdej aukcji jest napisane że zniżka ileś tam procent ( ͡° ͜ʖ ͡°) .Albo inaczej za ile dało się go wyrwać na tych promocjach bo nie wiem czy czekać czy z allegro brać .
@spontan1:

Udało mi się kupić z TomTopa za 208 zł. Kupiłem Boxa dokładnie z tej promocji (Zapłaciłem trochę więcej ze względu na przewalutowanie PayPala, ale ma to swoje plusy). Obyło się bez Vatu i innych złych rzeczy.

Przesyłka przyszła, pokazałem domownikom jak się używa Netflixa i teraz to nieodzowny element domu. Siostra 8 lat normalnie się nim posługuje i wyszukuje sobie bajki, mama ostatnio obejrzała nowy serial o Ani z Zielonego