Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę roszczeniowych starych bab na emeryturze. Siedzimy z moim #rozowypasek w restauracji. Wszystkie stoliki zajęte - bez przerwy ktoś kończy i nowe osoby pakują się na jego miejsce. Kelnerzy praktycznie biegają żeby się wyrobić ze wszystkim.
Obok nas stolik złożony z pięciu starych emerytek, które dosyć głośno ciagle na coś narzekają. Przed chwila teatralnie #!$%@?ły właściciela i kelnera za to, że czekają na jedzenie już pół godziny(przystawki dostały praktycznie od razu). Zaraz potem zaczęły drzeć ryja między sobą ze nikt im nie powiedział ze tak długo trzeba czekać i to pewnie specjalnie żeby nie stracić klienta. No na pewno zależy im na takim roszczeniowym kliencie, kiedy przed restauracja stoi kolejka. Teraz komentują jedzenie - pizza dla nich jest źle pokrojona XD (chciałyby nie osiem kawałków a więcej mniejszych - dodam ze jedzą ja sztućcami)
Ehhh aż mam ochotę im wypłacić lepę na dziąsło, ale nie wypada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #emerytki #patologiazmiasta
  • 5
@Heyaeyaeya: Tak to jest jak stołujesz się w tanim lokalu na który stać takie babsztyle bo widać że bieda umysłowa to i w portfelu mało będzie...

Pamiętaj im nigdy nie dogodzisz a jak wychodził byś z tego lokalu jak miał by dwa razy wyższe ceny to #!$%@?ły by cię do suchej nitki że masz pieniądze które (daj de łej sam zarobiłeś w dobrej pracy) wydajesz na co chcesz a one nie
@leon0xxx: zazwyczaj chodzę tam, gdzie dobrze karmią - bywałem w drogich restauracjach ze słabym jedzeniem i w takich tanich z zajebistym. Ta akurat jest średnia cenowo, ale świetne jedzenie. Po ilości rzeczy, które pozamawiały nie stawiałbym na cienki portfel
Po ilości rzeczy, które pozamawiały nie stawiałbym na cienki portfel


@Heyaeyaeya: Ty byś nie stawiał a ja wskazał obsłudze je palcem z uśmiechem po czym zamówił popcorn by
mieć co przegryzać oglądając spektakl #!$%@? jak będą za to musiały zapłacić, z doświadczenia wiem że widzą takie że dużo ludzi siedzi w lokalu to wchodzą i zamawiają nie patrząc na ceny a potem jaja są jak wychodzi rachunek opiewający na kilkukrotność ich