Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan o ile nie masz uwalonej podczas upgrade instalacji i nie wyszukuje Ci tylko wpisów z menu które były tam przed ostatnią dużą aktualizacją. Ja tak mam i muszę sobie robić skróty do aplikacji. A rozwiązaniem jest format. Lub nadzieja, że jesienny upgrade to naprawi. Nie było gorszego systemu od 10, nawet beta Visty działała lepiej.
  • Odpowiedz
@antarct XDDDDDD jeśli instalujesz z obrazu który masz z internetu gdzieś głęboko to może i tak, ja zainstalowałem i śmiga, nie znam nikogo kto ma taki problem z tym systemem - musiałeś coś spieprzyć
  • Odpowiedz
@GnijacyNissan nie. Nie tylko u mnie. I nic nie spieprzyłem. Było dobrze, potem creators update i już jest źle. To naprawdę nie jest jeszcze gotowy system. Tak jak najnowsze VS. Dużo bajerów i dużo rzeczy o wątpliwej jakości, gdy już chcesz skorzystać.
  • Odpowiedz
  • 15
Jak czytam wasze komentarze to mi się niedobrze robi. Fakty są takie że Windows 10 to najgorszy bubel, fora w internecie zalane są skargami na ten system.

Interfejs tego systemu jest brzydki i nieintuicyjny, to co w XP czy siódemce zajmowało kilka sekund, w dziesiątce to żmudne klikanie w wiele zakładek i idiotyczne bajery które nie mają żadnej funkcjonalności.

Praca na tym gównie to katorga, ale ktoś kto używa komputerka wyłącznie do
  • Odpowiedz
@kiera1 korzystam z Windowsa od wersji 3.11 i według mnie najbardziej estetyczne jest aero z win7. Windows 10 może ma spoko menu start, ale cały ux jest #!$%@?. To już BeOS lepiej wyglądał. Wszystko mega płaskie, nie wiadomo co jest przyciskiem, a co tylko tekstem. Kolory też marne. Kontrast mały, duża jasność. Motywy niewiele zmieniają, a ja nie mam czasu i chęci bawić się w customizację interfejsu, który zresztą jest dość opony
  • Odpowiedz