Wpis z mikrobloga

  • 176
Ale mnie śmieszą wykopkowe #!$%@? które w lato pisały: Lato #!$%@?! Zimo #!$%@?! xD
Teraz popadało trochę deszczu i nagle się wielkie depresje zaczęły. Jeszcze nawet nie było zmiany czasu i powinniście się cieszyć że jest widno o 16 xD
Ale wykopek to chyba takie samodestrukcyjne stworzenie które nie może patrzeć na piękną pogodę w lato i marzy żeby była #!$%@? jak w listopadzie bo będzie mógł siedzieć w piwnicy bez usprawiedliwienia xD
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy ##!$%@? #przegryw #bojowkalata
  • 19
  • Odpowiedz
@EloBaza ale w tym roku naprawdę jest #!$%@? z pogodą. Chłody i szarowa do połowy maja (choć zima z mrozem i słońcem mi się podobała), potem lato do 31 sierpnia a od początki września znowu gnojowka pogodowa. Zamiast złotej jesieni i babiego lata jest listopadowy gnoj.

To "trochę" deszczu to u mnie 195 mm we wrześniu względem normy wynoszącej 68 mm.

Pogoda idealna dla przegrywow czyli 8 miesięcy zimna i szarugi z
  • Odpowiedz
@EloBaza:
Lato #!$%@?, bo wszędzie różowe skąpo ubrane i szczęśliwe pary, feelsy i tfwnogf motzno. #!$%@?.
Zimo #!$%@?, bo depresja, zimno, samotność w piwnicy, feelsy i tfwnogf motzno. #!$%@?.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Lato #!$%@?, bo wszędzie różowe skąpo ubrane i szczęśliwe pary, feelsy i tfwnogf motzno. #!$%@?.

Zimo #!$%@?, bo depresja, zimno, samotność w piwnicy, feelsy i tfwnogf motzno. #!$%@?.

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@wieczny_stulejarz: czyli w skrócie - "życie #!$%@?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EloBaza: ej ale zdajesz sobie sprawę, że to możliwe, że to nie ci sami ludzie pisali? Być może to są dwie zupełnie różne grupy ludzi! Niewiarygodne, a jednak!
  • Odpowiedz
Teraz popadało trochę deszczu


@EloBaza: No, ale to dlatego, że jest jeszcze jesień, a jesienią pada mniej niż latem, ale jeszcze pada. A oni wołają zimy, kiedy deszczów jest bardzo mało.
  • Odpowiedz
@EloBaza: Ale mnie śmieszą wykopki, które nie wiedzą, że wykopki to nie jest jeden organizm i są wśród nich #!$%@?ący zarówno na lato jak i na zimę. Co chwila w gorących się pojawia taki ekspert w dziedzinie #!$%@?.
"O jak mnie śmieszą ci ludzie - jeden lubi pizzę, a drugi nie albo jeden jeździ na wrotkach inny na rolkach no #!$%@? zdecydujcie się co za #!$%@? xDDD"
  • Odpowiedz
Po czym poznać człowieka sukcesu ? Po tym że woli #lato wiadomo że z taką osobą można coś ciekawego robić a po czym poznać #przegryw czy #stulejacontent że woli jesień czy inną zimna #!$%@? gdzie spacer odpada bo pizga złem, pikniczek też odpada zostaje tylko wspólne oglądanie gównoseriali
  • Odpowiedz