Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@?, byłem z dziewczyną z pół roku, ale napisała do kolezanki że były zaproponował bolcowanie i pytala sie jej co o tym myśli, #!$%@?łem się, zerwałem, kiedy spytałem czemu o to pytała itp to powiedziała że chciala sprawdzic jej reakcje, i w sumie faktycznie czesto widywalem takie wiadomości u niej.
Płakała i przepraszała cała czas, powiedziala ze nie chce tego popsuć, mi jest tez mega przykro bo ją kocham i wiem że no to jest coś z czego mogłoby być coś fajnego, jedynie co mi w niej nie pasuje to to że jest lekką bałaganiarą, ale w sumie reaguje na moje uwagi i to zmienia.

A po zerwaniu pozałem inną, totalne przeciwieństwo, szefowa, czyściutka, schuldna, ale już znów pedantyczna, nie da sobie na głowę wejść, i widzę że nie jest raczej typem osoby która może się mocno przywiązać do kogoś, i nie widze żebym coś do niej poczuł, przynajmniej jak do mojej byłej.

Wrócić do niej, wybaczyć, sprawdzać ją po prostu? Co zrobić, #!$%@? kocham ją, zdałem sobie sprawe z tego jak z nią zerwałem.

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 13
byłem z dziewczyną z pół roku, ale napisała do kolezanki że były zaproponował bolcowanie i pytala sie jej co o tym myśli, #!$%@?łem się, zerwałem

pozałem inną (...) Wrócić do niej, wybaczyć, sprawdzać ją po prostu? Co zrobić, #!$%@? kocham ją,


@AnonimoweMirkoWyznania: Hipokryzja lvl HARD
Nie wracaj. To chyba oczywiste że Twoja ex kochała swojego ex.
Sytuacja identyczna.
@AnonimoweMirkoWyznania: @worldmaster: @nerana112:
A weźcie teraz pomyślcie jak to wygląda w prawdziwym świecie, gdzie ludzie mężczyźni spotykają się z kobietami. Pisze do ciebie była, że chce z tobą pójść do łóżka, no i jesteś niby super uczciwym ziomkiem, więc chcesz powiedzieć o tym swojej dziewczynie. No ale, teraz zaczynasz wysilać komórki mózgowe, jak to powiedzieć dziewczynie, żeby nie wyszła z tego jakaś kłótnia, że niby ty to sprowokowałeś (zazdrość
@hasztag_andrzej: Nieee Mireczku, u mnie wyglądało by to tak, patrz Pauczi, xxxx mi napisała że chciała by żebym ją ukąsił, serio jej sie już do końca #!$%@?ło w głowie.
Mój różowy by przytaknął, coś może jej pocisnął w myślach i skonczyli byśmy temat. Ja bym to zignorował albo odpisał XD i tyle, nie pisał bym do kumpla co o tym sądzi, na pewno nie :D
@AnonimoweMirkoWyznania: Bardzo dobrze zrobiłeś. Szukała u niej osoby słuszności chęci na wypięcie się jemu. Dla mnie kompletna dyskwalifikacja i zrobiłeś tak jak się powinno robić.
Do tej nowej możesz na razie nie czuć mięty, bo jeszcze trzymają Cię emocje do byłej, ale daj sobie czas. Jeżeli jest taka jak o niej piszesz, to bardzo dobrze. Silne kobiety wbrew pozorom również potrzebują bliskości i czułości, nie bój się tego, że potrafi się