Wpis z mikrobloga

  • 2
Ej Mireczki, ile mogę dostać za xiaomi redmi note 3 pro z niedziałającym przyciskiem power? Wszytko działa normalnie z niego korzystam, bo ustawiłem odblokowanie na przyciski głośności. Od nowości nałożone szkło hartowane, stan bardzo dobry -. #xiaomi #miui
  • 8
  • Odpowiedz
@Zead: Słuchaj no ja dostałem 500 zł za wersje z helio (czyli bez pro) 3gb ram 32 gb ROM z ciezko wciskajacym sie przyciskiem power, bo wgniecenie tam bylo lekkie i niesprawnym w pełni dual ledem z tyłu aparatu. Gościu przyjechal spodobalo mu sie obejrzal no i kupil. Choc mialem przeczucie, ze jak zobaczyl 8 rdzeni na informacjach systemowych to uznal ze lepsze niz jego PRO 6 rdzeniowa, ale juz w
  • Odpowiedz
@iMarian: OLX, typ przyjechał do mnie i to sobie zobaczył, dla dziewczyny kupował. ZAPOMNIAŁEM DODAĆ!
Łącznie zapłacił 700 zł, bo dolaczylem do tego powerbanka 2300mAh, kabel magnetyczny m1, roidmi 1 (NOWE), google VR+pilot BT, 2 etui, szkło hartowane nalozone, folie nilkina i chyba cos jeszcze z reszta tu masz: https://www.olx.pl/oferta/zestaw-xiaomi-redmi-note-3-3-32-9-bardzo-dobrych-dodatkow-w-cenie-CID99-IDoXw5c.html
To dobry sposob na sprzedaz, bo jakbym sam telefon chcial sprzedac to bym zarobil znacznie mniej, a te itemy wszystkie z
  • Odpowiedz