Wpis z mikrobloga

Jako, że zamówiona przeze mnie Mi5 nie doszła i nie dojdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) , czy może ktos doradzić co obecnie opłaca sie zamówić do okolo 200$ ~750zl.
Zastanawiam sie czy kupic:
- Redmi 4 pro z Hongkong Goldway (~200$)
- Redmi 4X (~130$) gorsze bebechy i wyświetlacz ale tańszy
- cos innego z wyświetlaczem<= 5.0", bateria>3000mAh, niekoniecznie z xiaomi, RAM>=3GB, w miarę wytrzymały.

Zanim zamówiłem Mi5 sporo przekopałem neta. Mimo że bylo to 2miesiace temu to widzę, że troche sie sytuacja zmieniła. Pomóżcie sie przenieść do #bojowkaandroid .

#xiaomi #mi5 #redmi4x #redmi4pro #telefony
  • 13
- Redmi 4 pro z Hongkong Goldway (~200$)


@T__J: NIE!!!

Jesli 2 miechy temu zamawiales mi5 to slabo ten net przekopales, bo to juz sa miny i moim zdaniem powinienes sie cieszyc ze nie doszedl.
Jesli na teraz potrzebujesz telefonu kup redmi 4x nawet z PL, bedziesz mial w 2/3 dni u siebie.
Jesli mozesz poczekac, to albo czekaj na mi5s bo ostatnio krazyl po 220$ wiec cena bedzie co raz
@Wulfsangel: Dzieki za propozycje:)
@JcL: Czemu nie zamawiac z Ali? Zamówiłem z Ali telefon to doszedł i nie bylo problemu. Zamówiłem z Gearbest to telefon nie przyszedł a pieniędzy nie chcieli oddać.
@Miedzyzdroje2005: Mi5 mial premiere 1.5 roku temu, od minimum roku nie jest juz produkowany. Okazyjne wyprzedaze na mi5 po 200USD mialy miejsce jeszcze w czerwcu, a potem telefon zaczal drozec.
Pytanie co to byly za telefony i skad sie braly, o ile lezaki to moze nie byc jakis straszny problem, o tyle refurbished i inne zombie skladane z kilku takim problemem juz jest. Ludzie nie polecali kupowac mi5 juz na poczatku