Wpis z mikrobloga

Uwaga mirki #rozdajo

Nasz firma zajmuje się sprzedażą akumulatorów samochodowych, motocyklowych i przemysłowych od 1979roku.
Chcemy polecić wam nasz sklep internetowy Akumulatory24.pl

Z racji tego że dopiero pojawiamy się na wykopie postanowiliśmy przywitać się w odpowiedni sposób czyli #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na dzień dobry mamy dla was fajny zestaw w sam raz na zimę czyli ładowarkę do akumulatorów CTEK MXS 5.0 która idealnie nada się do przygotowania akumulatora przed sezonem zimowym. (òóˇ)

Wartość takiej ładowarki to 299zł więc jest o co plusować. (ʘʘ)

Dokładny opis ładowarki .

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w losowaniu jest:

- plusowanie tego wpisu

- miłym prezentem byłoby dla nas polubienie naszego fanpage na FB: tutaj

Z przyczyn oczywistych zielonki nie biorą udziału w #rozdajo.

Losowanie odbędzie się w poniedziałek rano poprzez #mirkorandom. Zwycięzca będzie ogłoszony w tym poście. Przesyłka na nasz koszt, szczegóły uzgodnimy ze zwycięzcą.

Zapraszamy też was do naszych punktów stacjonarnych w Rudzie Śląskiej, Katowicach i Zabrzu, gdyby nawalił wam akumulator.

Za darmo sprawdzimy co się dzieje i pomożemy dobrać odpowiedni model jeśli zajdzie taka potrzeba.( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Macie problem bądz pytanie - wołajcie!
Pobierz
źródło: comment_GwD70pTgw9tOKFQOUMFQmyXw8KOPFZ4e.jpg
  • 102
@akumulatory24pl: Szkoda, że działacie tylko na południu bo zastanawiałem się nad wymianą swojego, wysłużonego zasilacza ale to #trojmiasto
Pewnie i można zamówić z wysyłką ale mi zależy na montażu bardziej niż na samym akumulatorze gdyż jest bardzo trudno dostępny.
@akumulatory24pl: Urządzeniem tym jest klasyczne auto pomorza czyli Passat b5fl w tdi z przepastnym akumulatorem na podszybiu gdzie więcej plastików można połamać niż poruszyć to aku w górę. Próbowałem aby przeczyścić słynne kanaliki bo paruje ale nawet nie drgnie w górę bez łamania plastiku na podszybiu podklejonego. Potrzebuje więc magika ;)
Łooo, mam hory akumulator, dajta ładowarkę! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie pierwsza zima z tym aku więc hmm na wszelki wypadek mogła by się przydać ładowarka, ale to ukraiński aku, więc pewnie działa jak talala :D
@akumulatory24pl: Zróbcie coś w rodzaju "obalamy 5 najwiekszych mitów na temat akumulatorów" .
Martwi mnie pkt. 2 tej ładowarki, kiedyś miałem problem, że padł mi stary akumulator i nie mogłem zapalić samochodu żeby pojechać po nowy, bo te nowe ładowarki właśnie nie chciały go ładować. Dopiero stary prostownik dał radę.