Wpis z mikrobloga

Cześć mirków i mirabelek może pamięta największy #cebuladeals oraz kwik który towarzyszył jego ukróceniu czyli magnesy neodymowe na liczniki wody w blokach xD mieszkam obok targu i pamiętam taki okres że chodziłem tam po owoce i warzywa z rodzicami i na każdym stoisku były te magnesy. Najlepszy był #!$%@? Januszy jak ludzie ze spółdzielni wpadli spisać liczniki w którymś roku i od razu zaczęli naklejać na liczniki plomby z jakąś blaszka, ktora by się namagnesowala jeśli Janusz dalej by założył magnes i podczas kolejnego spisywania liczników mieli takie urządzenie które sprawdzało namagnesowanie jak coś wykazało to mandacik. U mnie to nie pomogło za bardzo bo kara i tak była niższa niż jeśli Janusz płaciłby normalnie za wode to we wszystkich blokach spółdzielni wymieniali liczniki na plastikowe i magnesy już nie działały xD wtedy to kuuuurwa, wiecie, w blokach ściany cienkie to słychać było kwik 15 sąsiadów jednego dnia
Kiedyś to było
#polskiedomy #janusze #oswiadczenie
silownia - Cześć mirków i mirabelek może pamięta największy #cebuladeals oraz kwik kt...

źródło: comment_YPL7ztFTDTgZVg2a9K9kIWjFERTe3CNI.jpg

Pobierz
  • 26
@silownia U mnie w bloku podobnie było z kablówką. Żeby mieć dostęp do pełnego pakietu wystarczyło w skrzynce zdjąć mały filter. Dopóki skrzynka była źle zabezpieczona pakiet miała cała klatka. Pewnego dnia skrzynka została zmieniona i kradzione programy się ukróciły. Kolejny miesiąc był to temat nr 1 wśród sąsiadów: a komu to przeszkadzało, że mieliśmy więcej kanałów? xD
@silownia: to to jest #!$%@? panie
Ostatnio rozmawiałem ze znajomym z PGE i ludzie nakładali magnesy na liczniki od prądu.
Jakaś rzecz w środku się rozmagnesowywała i liczniki #!$%@?ły jak szalone - dzwonili do PGE, że im licznik nie działa.
PGE przyjeżdżało, badało licznik - i nie dość, że frajerzy mieli ogromne dopłaty to i kilkutysięczne kary za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
@silownia: magnesy to pikuś. Mój brat pracuje w firmie obsługującej wodociągi kilku gmin. Jak są kontrole co jakiś czas to wychodzą takie kwiatki, że głowa mała. Najczęściej kombinują ci bardziej majętni. Swego czasu brat z takim gościem co jest jakby konserwatorem wodociągów pojechali do jednej wiochy gdzie było kilka gospodarstw. Na wyjściu z hydroforni liczniki wskazywały pewna ilość zużytej wody więc był podglądy ile faktycznie jej zużyto. Odwiedzili kilka pierwszych domów