Wpis z mikrobloga

@alejandra15: Czemu chcesz zmienić, czego oczekujesz od nowej rakiety? Jeżeli uważasz, że na Twoim poziomie gry nowy sprzęt będzie miał duże znaczenie, to zdecydowanie bardziej szczegółowo opisz swoje potrzeby i czym grałaś wcześniej. Do tej kwoty dostaniesz już dobre, klubowe rakiety z poprzedniego sezonu.
@alejandra15: Moim zdaniem rakieta dla amatora, a mniemam że Ty nim jesteś, nie powinna być zbyt ciężka, chyba że naprawdę pasuje Ci taki sprzęt. Odradzałbym także kupno kupno Babolata, tylko dlatego że Rafcio nim gra, bo w moim odczuciu ich rakiety są bardzo masywne i dziwnie wyważone. Tak naprawdę od samej ramy ważniejszy jest naciąg, więc jeśli Twoja stara rakieta jest jeszcze w niezłym stanie, to możesz poeksperymentować jaka moc najbardziej
@alejandra15: Po takim czasie gry, to rzeczywiście można zainwestować w coś nowego. Tak jak wcześniej napisałem podaj parametry obecnego sprzętu główka/waga/wyważenie/sztywność, naciąg to ważny aspekt, ale jako dopełnienie stylu gry i rakiety. Tak jak napisał @Federasta dla mnie Babolaty też były trudne do gry, ale to ze względu na moje braki w technice przez bycie samoukiem. Jeżeli masz sensowne treningi i dobre nawyki na korcie to będzie Ci pasował.
Jeżeli czujesz