Wpis z mikrobloga

@FLAC: Czy tego chcesz czy nie, pompują w to dużo większe pieniądze niż w 3D które rzeczywiście okazało sie ciekawostką.
microsoft, facebook, Steam (HTC) a do tego wszyscy nagle pokazali swoje headset - kilka lat i będziesz inaczej śpiewał
a sie nim bawiłem


@FLAC: Czym sie bawiłeś? Cardboard, Oculus, Vive, PSVR? W co grałeś - w filmik gdzie jedziesz rollercoasterem czy pełną grę gdzie sie ruszałeś?

Wiesz, tu na prawdę duże znaczenie ma to w jakim środowisku "próbowałeś" VRa. Ja np. mam słuchawki wygłuszające dźwięki z zewnątrz - pozwala na jeszcze większą "immersję". Do tego kierownica i wszystkie wyścigi to bajka ;)
@Rabusek: vive w Majnkrafta :D

problem jest dla mnie, że nie ma immersji, bo zamiast spojrzeć w lewo, musisz odwracać głowę

jeśli już masz VR to ja chcę to porządnie mieć, więc poczekam sobie te 20-30 lat aż będzie można wstrzykiwać generowane światy bezpośrednio do mózgu, wtedy będzie to prawdziwe VR wraz ze wszystkimi bodźcami
vive w Majnkrafta :D


@FLAC: xD... Sam jestem entuzjastą minecrafta (ba, prowadze dość spory serwis, minecraft.pl), ale... nie, po prostu nie. xD

bo zamiast spojrzeć w lewo, musisz odwracać głowę


@FLAC: No tak, niestety, to jest obecnie ograniczenie. Ale w wyścigach nie przeszkadza :D

jeśli już masz VR to ja chcę to porządnie mieć, więc poczekam sobie te 20-30 lat aż będzie można wstrzykiwać generowane światy bezpośrednio do mózgu, wtedy
@FLAC: A czego próbowałeś? Jakiego sprzętu? Od roku intensywnie korzystam z Vive i Oculusa i nie wyobrażam sobie, żeby platforma podzieliła los telewizji 3d.
@FLAC: wcale sie nie dziwie, ze ta technologia do Ciebie nie przemawia, jezeli doswiadczyles jej jedynie na jednej grze, ktora wlasciwie pod vr nie byla pisana xD pojdz do salonu z vr i sprobuj gier dedykowanych pod vr, np. super hot, ktory juz tutaj zostal Ci polecony ;) w przyszlym roku wyjdzie swietny fps, ktory uwierz mi bedzie miazga Zero Killed. Takie tytuly w polaczeniu z np. bieznia wielokierunkowa beda dawaly