Wpis z mikrobloga

W sumie tak się zastanawiam, patrząc na popularnośc #redpill i #redpillhandbook - byłoby na wykopie zapotrzebowanie na tag/wpisy o związkach, seksie i generalnie stosunkach damsko-mięskiech z takiej RiGCz'owej strony? Jak nie być mizgoniem i stulejką, jak mieć udany, szczęśliwy i radosny seks, jak budować silne i zdrowe, partnerskie relacje i co ma na ten temat do powiedzenia nauka (prawdziwa, a nie pseudo). Taka odtrutka na lejące się zewsząd zwulgaryzowanie seksu i związków do "zaliczania i ruchania"?

Ktoś by czytał? Można głosować plusami ( ͡º ͜ʖ͡º)

#seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #psychologia #nauka
  • 61
  • Odpowiedz
@pqp_1: Na doświadczeniach własnych i blogosferze piszącej o świadomym seksie ;) , książkach i czasopismach psychologicznych oraz "twardej" nauce (z typu peer review). Tu nie ma jakiejś spójnej filozofii typu redpill, więc raczej byłby to rzeczy o wiele mniej poukładane i nie tak dogmatyczne, bliższe esejowi niż instrukcji ;)

Chyba był tu mirek wasyl (?) który pisał takie coś.
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni: twoje wlasne doswiadczenia nie maja zadnej wartosci w tego typu dyskusjach
dla przykladu : ktos kto jest przystojnmy nie nauczy bycia przystojnym kogos brzydkiego

ty mozesz dac wskazowki ktore w duzej wiekszosci nie spawdza sie na innych osobach

pozatym nie sadze bys napisal lub mial inne poparte faktami teorie ktore juz ktos opisal w redpillu
  • Odpowiedz
pozatym nie sadze bys napisal lub mial inne poparte faktami teorie ktore juz ktos opisal w redpillu


@pqp_1: Myślę że się mylisz, dowodem tego dyskusja, jaką dziś prowadziłem o ewolucji - twarda nauka jest bezradna w starciu z fantazjami amatorów czerwonych pigułek :D

dla przyladu ktos kto jest przystojnmy nie nauczy bycia przystojnym kogos brzydkiego


Ale np. pewnych rzeczy, jakie warto robić w łóżku żeby było ciekawiej może się nauczyć każdy
  • Odpowiedz
@pqp_1:

pozatym nie sadze bys napisal lub mial inne poparte faktami teorie ktore juz ktos opisal w redpillu


No nie wiem. Zajrzałem sobie na redpillersów. W jednym artykule autor najwyraźniej odrzuca, to że są kobiety które lubią uprawiać seks i wcale nie muszą szukać w tym sposobu na podwyższenie swojego statusu. Przy okazji przekonuje też że kobiety kochać potrafią tylko agresywnych mężczyzn dominujących w grupie. To dwie głupoty które mogę podważyć.
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: tak tak, takich jak ty to nawet nie da sie traktowac powaznie

wszedles na jakis wpis, przeczytales kilka zdan i juz oceniasz xD

i takich jak ty jest setki, problem w tym ze redpill to zbior setek teorii ktore warto znac i samemu wyciagnac wnioski
  • Odpowiedz
@pqp_1:

wszedles na jakis wpis, przeczytales kilka zdan i juz oceniasz xD


Ale wiesz że do tego czasu nie siedziałem pod kopułą i z ogólnie pojętą filozofią redpill zaznajomiłem się już wcześniej prawda? Wlazłem na przykładową stronę o temacie, znalazłem głupoty (które zresztą powtarzały się w tematyce redpill wielokrotnie) i się ich uczepiłem. Ta da!

i takich jak ty jest setki, problem w tym ze redpill to zbior setek teorii ktore
  • Odpowiedz