Wpis z mikrobloga

#kawa #kawatime #pytanie
Mam bardzo zapracowany czas teraz. Studia, treningi, dojazdy, nauka, projekty, siłownia itp itd. Nie lubię kawy i w życiu piłem ja 2-3 razy. Da się nauczyć lubić kawę? Czasem potrzebuje zastrzyku energii z rana a energetyki to słaby pomysł, czasem mi żołądek od nich wysiada i słabo działają na mnie. Jak się przekonać do kawy?
  • 10
  • Odpowiedz
@NiePrzystosowanyDoZycia: Da się nauczyć. Ja zaczęłam pić w liceum, bo byłam w podobnej sytuacji jak Ty i nie kombinowałam z dodawaniem mleka, cukru (nie lubię słodkich napojów, a mleka aby używać go tylko do kawy, nie chciało mi się kupować, mieszkając na stancji ;)) Po pewnym czasie przyzwyczaiłam się do smaku czarnej, gorzkiej kawy, a teraz nie wyobrażam sobie pić innej ;)
  • Odpowiedz
@NiePrzystosowanyDoZycia 0,5 kg yerby jakoś po 35 zł można kupić, na trochę to starcza. Z tym, że do jej smaku chyba jeszcze ciężej się przyzwyczaić niż do kawy, bo smakuje jak popiół ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kopa daje mocniejszego
  • Odpowiedz
Też nie potrafiłem się nigdy przekonać do kawy. Na szczęście niedawno znalazłem kofeinę bezwodna ;) Możesz kupić ja w każdym sklepie z odżywkami, pół tabletki rano zawsze dodaje energii na początek dnia. Jeżeli nie lubisz kawy to dobra alternatywa, nic na siłę.
  • Odpowiedz