Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Oglądnąłem jeden odcinek #warsawshore czyli program który pokazuje normictwo oraz wzorzec samca alfa XXI wieku. Bardzo dobrze jest obejrzeć przynajmniej jeden odcinek by zobaczyć i uświadomić sobie w jaki sposób kobiety chcą być traktowane przez mężczyzn i którzy mają u nich szanse.
W wspomnianym odcinku jeden z członków ,,ekipy" idzie na randkę z jedną loszką na którą spuścił sie waląc konia (nie wiem o co chodzi, oglądałem jeden odcinek), loszka jest nim podniecona, on proponuje heheh ,,lody" na deser itp. Najprostsze możliwe teksty na podryw działają. Gościu kończy z nią w łóżku, program pokazuje sceny łóżkowe przez kilka minut.
Ekipa w końcu wybiera się do klubu. Pokazany jest jeden z uczestników który liże się z jakąś loszką ,,ot tak" bo miała ochotę z nim na seks. Na koniec rucha się z nią na schodach z tyłu klubu.
Reszta tego programu to kopiuj wklej. Loszki lecą na uczestników programu jak muchy do krowiego gówna i się z nimi ruchają.
Jest też znamienna scena gdy jakiś koleś w klubie o wyglądzie raczej chłopięcym (taki mirek tylko ze trochę ładniejszy) próbuje poderwać jedną uczestniczkę programu. Ta go wali po mordzie (sic!) bo jak to powiedziała ,,nie będzie taki gówniarz mnie podrywał". Mirek zostaje dosłownie wyciągnięty za fraki z klubu.
Aha i bardzo ważna rzecz wzrost wszystkich męskich uczestników to około 190 cm.
Redpill, redpill, redpill. Polecam czytać redpill i oglądać ten program i wreszcie zrozumieć że kobiety to... (tu nic nie napisze żeby przepuścili ten wpis ale wiecie o co cho)
Nie należy myśleć o kobietach w charakterze relacji z drugim człowiekiem. To jest błąd który popełnia wielu ludzi spod tagu #przegryw i #tfwnogf
Należy działać jak zwierze. Kobiety są instynktowne (czyli zwierzęce) i polecą na to. Chętniej dadzą ,,dupy" ot tak niż kiedy będziesz o nie zabiegał. To tak jak w świecie zwierząt, spotyka sie samiec i samica i jest seks. Od razu. Dlatego paradoksalnie prościej jest, będąc przegrywem, zaruchać z marszu niż bawić się w zabieganie. Trzeba podchodzić i od razu być nastawionym na ich zruchanie. Jak zruchacie to loszka będzie chętna na utrzymanie relacji.
NIGDY NA ODWRÓT.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 11