Wpis z mikrobloga

Cześć @GearBest_Polska
Człowiek może naiwny, ale w końcu zdecydował się skorzystać z promocji. Kupiona opaska blisko miesiąc temu, przesyłka (niestety) nierejestrowana. Informacja z trackingu:
2017-09-20 13:03:10Item is announced bpost received the information
2017-09-20 14:03:10Item is ready for transport
2017-09-21 13:00:10Arrival at export hub
2017-10-04 08:16:05Departure to country of destination
2017-10-04 09:43:39Parcel is handled
2017-10-05 11:15:29Your shipment has been delivered to the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.

No i tak czekam sobie jak ten frajer na jakiekolwiek awizo, czy coś w ten deseń. Pani na poczcie oczywiście rozłożyła ręce w niemocy, bo przecież przesyłka nierejestrowana.

Zastanawiam się, czy w ogóle jest jeszcze szansa na otrzymanie paczki, czy też mam zacząć szukać swojej przesyłki na allegro, bo ktoś w sortowni pozwolił sobie "zniknąć" paczkę.

Jak dla mnie na tę chwilę "nierejestrowana przesyłka" równa się w poczcie" "Nie mamy pana paczki i co pan nam zrobi".

Dzięki za jakąkolwiek pomoc, bądź informację o tym, że mam się pogodzić z zaistniałą sytuacją!

#gearbest #pocztapolska
  • 13
@Fianna Jak dla mnie na tę chwilę "nierejestrowana przesyłka" równa się w poczcie" "Nie mamy pana paczki i co pan nam zrobi".


Niestety tak to wygląda, panie na poczcie nie maja na to wpływu, ale zazwyczaj ten rodzaj przesyłki idzie szybko, mi wczoraj przyszło w 12dni.

Cytując klasyka:
"Wybrałeś przesyłkę pocztową która może iść nawet 60 dni czekaj spokojnie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fianna: nawet przesyłka nierejestrowana jest odnotowywana na poczcie, idź i jej zapytaj na tej poczcie czy nie ma tego w jakimś osobnym kajeciku, u mnie tak właśnie było. wygląda na to, że ona sobie gdzieś tam leży
@Fianna: ja zakupiłem opaskę 11.09.17, taki status jak ty mam od 28.09.17 i dalej jej nie ma, więc czekam do 60 dni i uderzam do paypala. Co śmieszniejsze to darmowe przesyłki z Ali dochodzą mi ostatnio w około 2 tyg...
@Eksp: odbierałem niedawno końcówki do szczoteczki, miałem awizo (możliwe, że dlatego że paczka nie wlazła do skrzynki) ale nie brałem go z domu tylko prosto z pracy pojechałem na pocztę, rzuciłem imię i nazwisko oraz adres babka szukała z 15 minut w przesyłkach, po czym zapytała czy może nie jest to paczka nierejestrowana. powiedziałem, że prawdopodobnie tak jest po czym wzięła jakiś inny dokument, tam znalazła i wydała paczkę. tak to