Wpis z mikrobloga

@Dusiaklaudusia @mirek_januszy no właśnie wczoraj rano było chłodno, a ok. 12-18 mega ciepło, więc rano kurteczka+bluza, a potem bluza do plecaka. Godzina 14 i mija mnie na kampusie laska w pikowanej kurtce zimowej do kolan, czapce i szaliku (???)
Żeby mieć te 20-25 lat i wciąż nie wiedzieć, że można sobie przerzucić kurtkę przez ramię albo schować do torby szalik/czapkę jeśli jest ciepło :/
@Dusiaklaudusia: Kobieta, a nic nie rozumie. Przecież ona kupiła nową kurtkę na jesień/zimę! Mamy jesień i ona czekała, aż będzie chodzić w swojej nowej kurtce WSZĘDZIE! I że niby co? Jakieś słońce grzejące miałoby ją powstrzymać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A do tego czapka nowa, w komplecie z szalikiem. Długo i starannie dobierane, żeby wszystko ze sobą współgrało. Myślisz, że można tak po prostu zrezygnować z takiego
@Dusiaklaudusia: proponuje miec #!$%@? na to co robią inni, mysle ze gdyby mieli z tym problem to by zdjeli kurtki.
tak samo niektorzy ulani łażą w krotkich rekawach przy 5 stopniach. #!$%@? z nimi, jak im jest spoko - to mi tez.
@Dusiaklaudusia: miałam taką samą rozkimnę wczoraj - ostatnie dni słonka to ja sobie jeszcze trampeczki ubieram, a laski w botkach i kurtkach popylają xD przecież jak się wejdzie w botki to się je ściąga za pół roku :( jeszcze im zbrzydną