Wpis z mikrobloga

@Wonziu: A to już pytanie do innych. Ja go tam oglądałem ładne parę lat temu kiedy grał w tę karcianke ze świata Might & Magic i oglądało się nawet przyjemnie. Teraz to go włączę raz na miesiąc i go chwilę pooglądam. Ale coś co mi pod koniec przeszkadzało to narzekanie jak to on nie ma czasu nagrywać na yt bo jak tak zapracowany(zapracowany streamowaniem).
@Wonziu: MKRR jest po prostu zbyt... Poważny i nie potrafi do niczego podchodzić z dystansem. Ze strimerow również jest jeszcze blackfireice, ale on gra w te grę jak za karę i stosuje terror na czacie większy niż ten na jadisco, więc nie jest lubiany
@Wonziu: MKRR jest jaki jest. Na pewno nie można mu odmówić wiedzy, bo sam zanim zacząłem oglądać zagranice to podglądałem go. Dobrze wprowadził mnie w podstawy. Szybko załapałem ocb. W sumie to nie lubią go pewnie za tą mainstramowosc do bólu. Niczym się nie wyróżnia z gadki jest słaby, poczucie humoru słabe (target gimnazja). Jest po prostu takim zwykłym zarobkowym pasjonatem gier komuterowych. Ten jego kanał z napracowaniem jak to on