Wpis z mikrobloga

Szukam programu/apki/czegoś odwrotnego od kalkulatorów kalorii czyli fitatu itp. Szybkie szukanie w google daje tylko programy dla dietetyków. Czy tylko coś takiego wchodzi w grę? U mnie liczenie kalorii się nie sprawdza na dłuższą metę niestety i chciałbym jednak układać sobie od czas do czasu coś nowego na tydzień dwa pod konkretną kalorykę i macro, wrzucać w listę zakupów i lecieć do sklepu.

#silownia #dieta #mirkokoksy #mikrokoksy ##!$%@?
  • 6
Jakoś dziwnie wytłumaczyłeś i nie wiem o co ci chodzi. Że chcesz program do układania diety?

Najbliższe to co znam to kalkulator kalorii cronometer.com. Niby nie do końca to co chcesz ale ma chyba najbardziej szczegółowe dane o witaminach ze wszystkich kalkulatorów. Jak kupisz premium to ci nawet chyba wyświetla jedzenie o największej zawartości danego minerału z bazy danych programu. Po prostu dodajesz jedzenie na oko i sprawdzasz czy
makro i mikro
@adamtg: coś odrwotnego do fitatu czyli podajesz liczbę kalorii i wychodzą ci produkty? Jakby było coś takiego z polską bazą produktów to dietetycy albo by zbańczyli, albo mieliby za łatwą robotę
@threnuc dzięki, obczaję tego cronometer jutro rano. I szczerze nie wiem jak inaczej wytłumaczyć czego szukam. Sprawa wygląda tak, że teraz od dietetyka mam rozpisana dietę i jest ok, ale po prawie 2 miesiącach już mi się za bardzo znudziło jedzenie ciągle bardzo podobnych posiłków. chcę zacząć sobie sam na podstawie określonej kaloryki i makro układać posiłki. I jasne można to ręcznie sobie rozpisać, ale szukam czegoś co mi ułatwi.
@maniok
@adamtg: Ja stosuję fitatu, sam sobie układam posiłki z tego co kupuję, mam już pododawanych posiłków tyle że wybieram który chcę, tworzę sobie listę tego co mi brakuje i kupuję. praktycznie na samym fitatu już ponad 30kg zeszło. U dietetyka nigdy nie byłem i nie zamierzam iść