Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem rozmawiać z przyjacielem lvl 26 przez telefon, wieczorem się z nim widzę, żeby się z nim spotkać. Chłopak jest podłamany. Ogólnie to z niego trochę #!$%@? i znalazł się we #friendzone - panna lvl 25, ślepa na jego zaloty, wstawiła go tam i sama wskoczyła przy pierwszej okazji na bolca z siłowni, bo "Ty jeszcze chcesz się wyszaleć, a on jest dojrzalszy".

Jak była z Sebą siłownikiem to napominała, że marzą się jej oświadczyny i ślub, bo rodzina naciska, bo ona już by chciała... i podpytywała friendzone'a jak na nim wymusić oświadczyny, co chciałby dostać, jak ma się zachowywać, żeby do tego doszło. Seba chyba ogarnął i #!$%@?ł z tego związku. Skąd ta myśl? Bo panna wyciągnęła wczoraj mojego ziomka na hehe koleżeńskie spotkanie z psiapsiółką.

1. Było piwo, na które przyszła sama, a koleżanka się rozchorowała.
2. Spacer do jej mieszkania.
3. "może wejdziesz na herbatę?"
4. "tak bardzo potrzebuję mężczyzny"

No i zabolcował. #wygryw? Zaczął łączyć powyższe fakty z tym, że nalegała, aby użył jej prezerwatywy, "bo jest super prążkowana i jest fajna i w ogóle". Na deser, po stosunku otrzymał pytanie: "czy myślisz, że mógłbyś mnie kiedyś pokochać?".

Czego się obawia? Ziom ma dobrze płatną pracę, więc spokojnie mógłby założyć rodzinę, nawet jeśli panna byłaby do tego średnio uwarunkowana. Ale cała ta naiwna aranżacja spowodowała, iż paraliżuje go myśl, że będzie wychowywać bobo-sebę, który został spłodzony niewiele temu, a seks niespodzianka to teatrzyk zielona gęś, do zatuszowania realnego stanu rzeczy...

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 115
@Ganicjusz: no ale skoro użyli prezerwatywy, a ona niedawno była z innym, to zawsze może żądać testow :p
Ja bym żądala, dlaczego ma wychowywać nie swoje dziecko? Nie sa z laska w stałym związku, jaką może mieć pewność,że nie pocieszala się też z innym przyjacielem?

A jeśliby to jakims pechowym cudem było jego - dzisiaj juz ślubu z powodu dziecka brać nie trzeba.

Inna rzecz - bardziej prawdopodobne wydawałoby mi się
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mehoe: Mam podobne doświadczenia. Najgorzej jest wtedy, gdy baba siedzi w domu i zajmuje się dzieckiem. Wtedy szuka problemów, aby uatrakcyjnić swoje nudne życie. Większość czasu spędza przed telewizorem, oglądając głupie filmy i seriale. W pewnym momencie zaczyna wierzyć w swoją wspaniałość i w to, że po rozwodzie znajdzie księcia z bajki, jak bohaterki filmów.
O tym, że życie to nie film, przekonują się wtedy z gdy wszystko już #!$%@?ły. W