Wpis z mikrobloga

#pokazpsa W poniedziałek musieliśmy się pożegnać z naszym 16 letnim przyjacielem :( było bardzo ciężko. Jednak bez tupotu psich łapek żyć nie umiemy. Przedstawiam państwu Lamię, dwu letnią sunię, którą wczoraj adoptowaliśmy :) Jest wychudzona, ale przy nas znów stanie się radosnym i przepięknym pełnym życia psiakiem! :)
Pobierz PanJarzabek - #pokazpsa W poniedziałek musieliśmy się pożegnać z naszym 16 letnim prz...
źródło: comment_LA3RUWgPW3zD8PHn22q2HpxdzEHwKnrA.jpg
  • 26
ale przy nas znów stanie się radosnym i przepięknym pełnym życia psiakiem! :)


@PanJarzabek: skąd taka pewność?

A jak wam będzie gryzła wszystko i srała wszędzie to nie oddacie jej z powrotem? albo co gorsza nie wywieziecie do lasu?
@matra: nie sugeruję że każdy jest debilem - mówię wprost że TY jesteś samolubnym różowym

Ani temu zwierzęciu nie będzie się dobrze żyło w takich warunkach ani nie szanujesz ludzi z otoczenia. A to że się tobie wydaje że umiesz wychować psa to ci się tylko wydaje. Zbierasz chociaż odchody po pupilku? Bo jak czytam FP #!$%@? aktywistek które znam to jak żyję ani razu nie widziałem żeby psie gówno do
karma-zyn - @matra: nie sugeruję że każdy jest debilem - mówię wprost że TY jesteś sa...
@karma-zyn Ty chyba w życiu ogólnie wiele nie widziałeś, szerzysz jakiś zabobon o rzekomych warunkach. Co do psa mają sąsiedzi? Czy mieszkanie w bloku? Co do tego ma rasa?
Za szerzenie mitu o niezbędnym przydomowym ogródku przy posiadaniu dużego psa powinny być kary finansowe. Mamy później zwichrowane psy, które wychodzą na spacer raz w miesiącu, bo 'przecież biega po ogrodzie'.

A zachowanie psa nie zależy od rasy, tylko w 90% od wychowania
@karma-zyn: Przykro mi, że masz takie doświadczenia. Na całe szczęście ogólna świadomość i pojęcie odpowiedzialności się zmienia - ja z kolei codziennie obserwuję ludzi sprzątających po swoich psach; wyjątkiem są stare baby z typowymi dla nich niskopodłogowymi kundlami. Skoro notorycznie widzisz psie gówna, to widocznie mieszkasz wśród prostaków.
@gora-adam90: Ujadanie psa to też kwestia wychowania? Właściciel nie widzi problemu bo przecież jak on jest w domu to nie ujada. Albo #!$%@? ujadającego psa na balkon gdy przychodzą goście... Ludzie, cebulę to się je a nie wkłada do puszki czaszki.

Nie ma mam nic do psów, kotów i zwierząt wszelakich, ale właścicielom brakuje wyobraźni i umiejętności współdzielenia przestrzeni życiowej z poszanowaniem osób trzecich. Janusze, Grażynki i ich legendarna socjalizacja.