Wpis z mikrobloga

@Ikarus_280: Jestem z Wrocławia, a Warszawa mi się podoba. Wiadomo, że nie wszędzie jest spoko ale ma mnóstwo fajnych miejsc, które warto zobaczyć/odwiedzić. Co prawda powinni oddać Wrocławiowi cegły ale już nie szalejmy:P
@hepihipi: Nie zauważyłem czegoś takiego. Ja na przykład wrzucam regularnie na mirko materiały z rodzinnej Bydgoszczy, która nie ucierpiała mocno w sensie zniszczeń, za to wymordowano całkiem sporo ludzi w różnych masakrach. Nie da się zaprzeczyć, że Warszawa dostała najmocniej po dupie.
dla mnie najwieksza beka ze ta stolica Polski jest tak drogim i zakorkowanym miastem ze w zyciu bym tam nie chcial mieszkac xD dwoch lini metra nawet nie ma


@bardzoprosz3: za to w Krakowie czy Gdańsku to jest naprawdę tanio. Pewnie całe 20zł taniej za pokój miesięcznie.
Z metrem w Polsce też wszędzie dobrze, tylko w Warszawie jak w lesie xD

Do tego ceny biletów. Całe #!$%@? 80zł za miesiąc jeżdzenia
@hpiotrekh cena biletu fakt mala zgadzam sie, Krakow tez mnie nie przekonuje jako miasto. Cene mieszkan i zycia mam na mysli nie jakiegos pokoju dla studenta xD. Co do metra mialem na mysli porownanie Wawy z innymi stolicami w Europie